Resmi ilanlar Resmi ilanlar Free Get
Resmi ilanlar

Resmi ilanlar

1.3.5 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-11-21

Size

21.7 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Resmi ilanlar Description
Basın İlan Kurumu ilan portalı www.ilan.gov.tr internet sitesi, resmi ilan yayınlayan gazetelerde ve aynı gazetelerin kendi internet sitelerinde yayınlatılan resmi ilanların kamuoyuyla paylaşıldığı bir ilan platformudur.

İlan.gov.tr mobil uygulaması aracılığıyla Kurumun şubesi bulunan 41 ilde neşrolunan yaygın, bölgesel ve yerel gazetelerin İcra, İhale, Tebligat ve İnsan Kaynakları kategorilerinde yayınladığı resmi ilanlar ile elektronik ortamda yayınlatılması gereken tebligat ilanlarının yanı sıra konkordato ve mühlet ilanlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük resmi ilan portalı olan “www.ilan.gov.tr” güncel icra, ihale, tebligat ilanları ile kamu ve akademik personel alım duyurularını tek bir çatı altında toplamakta ve internet üzerinden daha geniş kitlelere, hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırmaktadır.

Türk basınına 1961 yılından beri hizmet eden Basın İlan Kurumu, iletişim ve bilişim teknolojilerinde yaşanan gelişmelere ayak uydurmak amacıyla tüm süreçlerini dijital ortama taşıyarak geliştirmeyi sürdürmektedir.
Resmi ilanlar 1.3.5 Update
2019-11-21 Version History
Küçük hatalar giderildi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.3.5
Size:
21.7 MB
Genre:
Business News
Release Date:
2019-11-21
Developer:
Bik
Language:
English
More
You May Also Like