Risksor Risksor Free Get
Risksor

Risksor

1.0.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2017-09-12

Size

54.7 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Risksor Description
RİSKSOR , Türkiye Veri İşleme Merkezi (TUVİMER) AR-GE ekibi tarafından geliştirilen bir Mekansal Risk Kontrol ve Bilgilendirme Sistemidir.

Gayrimenkul ve Güvenlik sektörlerinde tecrübesi ve yönettiği big-data havuzu ile fark yaratan Türkiye Veri İşleme Merkezi, bünyesinde barındırdığı dataları liyakat sahibi uzman kadrosu ve gelişmiş teknolojik alt yapısı ile yorumlayarak RİSKSOR üzerinden kullanıcılara açıyor.

Bu anlayıştan hareketle hayata geçirilen RİSKSOR; üstün veri toplama ve işleme kapasitesiyle günlük hayatınızda karşılaşabileceğiniz olası riskleri size bilgilendirmek üzere kurgulanarak, kullanıcılara yardımcı olacak bilgi, deneyim ve know-how tecrübesini sunmaktadır. TUVİMER kurumsal çözümlerde ihtiyaç ve vizyonel beklentilere yönelik çok hızlı ve özel hizmetleri ayrıca sunabilmektedir.

RİSKSOR uygulamasında yer alan datalar, TUVIMER AR-GE ekibi tarafından istatistik disiplininden yararlanılarak yorumlanıp, akıllandırma ve anlamlandırma süreçlerinden geçmektedir.

TUVİMER AR-GE ekibi, RİSKSOR uygulamasında yer alan analizlerin kullanıcılar tarafından öznel ihtiyaçlara göre farklı yorumlanabileceğinin altını çizmektedir.
Kullanım ve karar verme esnasında yaşanabilecek sorunlardan Türkiye Veri İşleme Merkezi (TUVİMER) sorumlu tutulamaz.
Risksor 1.0.1 Update
2017-09-12 Version History
RİSKSOR Mobil Uygulamamızı, sizlerden gelen talep ve öneriler doğrultusunda yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Bu versiyon ile;

- Optimizasyon iyileştirmeleri yapıldı.
- Performans iyileştirmeleri yapıldı.

Her türlü soru ve yorumlarınız için sosyal medya kanallarımızdan veya e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

info@tuvimer.com
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.1
Size:
54.7 MB
Update Date:
2017-09-12
Developer:
TUVIMER
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps