Santa's Here Santa's Here Free Get
Santa's Here

Santa's Here

Spectral Games S.A.

1.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-12-20

Size

100.6 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Santa's Here Description
Jesteś w centrum handlowym Atrium Promenada i marzy ci się naprawdę oryginalna świąteczna fotka? To ci się spodoba! Dzięki tej aplikacji na ekranie twojego smartfona tuż obok świetlnych sań pojawi się ich właściciel - wirtualny Święty Mikołaj. Przyjazny siwobrody jegomość wesoło pokrzykuje „ho, ho, ho” i chętnie pozuje do wspólnego zdjęcia. Za jego sprawą wkoło robi się naprawdę wesoło i świątecznie: w kadrze zaczyna padać śnieg, a w tle słychać dobrze znane zimowe melodie.
Za pomocą aplikacji można robić zdjęcia z wirtualnym Mikołajem i od razu udostępniać je na profilach społecznościowych. „Santa’s here” wykorzystuje najnowszą technologię zwaną AR - rozszerzoną rzeczywistością. Polega ona na efektownym łączeniu świata rzeczywistego i stworzonego komputerowo. Obrazy z naszego fizycznego świata, zarejestrowanego przez kamerę zostają zsynchronizowane z trójwymiarowymi animacjami komputerowymi.
Aplikacja została stworzona jako supernowoczesny dodatek do iluminacji świątecznych zaprojektowanych i wykonanych przez Multidekor dla warszawskiego centrum Atrium Promenada. Dostępna jest dla urządzeń z najnowszą wersją systemu iOS, która wspiera technologię ARKit.
Santa's Here 1.0 Update
2018-12-20 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
100.6 MB
Genre:
Entertainment
Release Date:
2018-12-20
Developer:
Spectral Games S.A.
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps