Segem Akademi Segem Akademi Free Get
Segem Akademi

Segem Akademi

Infinity Teknoloji

4.2.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2015-11-12

Size

36.9 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Segem Akademi Description
Değerli Çalışanlarımız ve Yöneticilerimiz,

Biliyoruz iş temponuz çok yoğun, projeleriniz ve işleriniz sürekli artıyor. Artık hepimiz birden fazla işle meşgulüz.

İş dünyasının rekabetçi koşullarıyla hız ve dinamizmin beraberinde getirdiği baskı artık daha da yoğun hissediliyor.

Omuzlarımızdaki yük daha da ağır. Şimdi gelin, izninizle eskilerden gelen çok kısa bir öyküyü sizlere aktaralım.

--------------------------------
İki oduncu her sabah ormana gidip ağaç kesiyorlarmış. Oduncunun biri, sabahları erkenden kalkıp işe koyuluyor, bir ağaç devrilirken hemen diğerine geçiyor, gün boyu soluksuz çalışıyor, öğlen yemeği bile yemiyor, akşamları da arkadaşından bir kaç saat sonra işi bırakıyormuş. Arkadaşı ise işini yaparken zaman zaman dinleniyor, hava kararmaya başlayınca da evine dönüyormuş. Bir hafta bu tempoda çalıştıktan sonra kestikleri ağaçlara bakmışlar. Sonuçta sık sık mola veren ve akşamları evine erken dönen oduncunun daha fazla ağaç kestiği ortaya çıkmış.

Çok çalışan oduncu bu sonuca fena halde öfkelenmiş. “Bu nasıl olabilir? ” diye söylenmiş. ” Senden daha erken işe başladım, senden daha geç bitirdim ve durup dinlenmeden çalıştım. Ama yine de sen daha fazla ağaç kestin. Bu işin sırrı nedir? “

Arkadaşı hafifçe gülümseyerek yanıt vermiş: ” Ortada bir sır yok. Sen durmadan çalışırken, ben arada bir dinlenip, baltamı biliyordum. Keskin baltayla, daha az çabayla daha çok ağaç kesilir. ”
--------------------------------

İşler bu kadar yoğunken o balta nasıl bilenecek? Eğitim ve gelişim bu ağır iş temposunda “hobi” olmaktan ne zaman çıkacak?

İş bu doğrultudan yola çıkarak; sizleri keyifli bir mola alanına davet ediyoruz. Bu mola alanında eğitim ve gelişimle hemen her şeyi parmağınızın altına getirmeyi hedefledik. Bir süreliğine de olsa sizleri yoğun temponuzdan alıp bu yeni platforma davet etmek istiyoruz.

Keyifli, kısa ve eğlenceli e-eğitimler almak, güncel makaleler ve e- kitaplar okumak, yeni trendlerden haberdar olmak, video arşivinde derlenmiş ünlü yöneticilerin yaşam deneyimlerinden esinlenmek… Tüm bunlar için o gelmek bilmeyen “boş zamanı” beklemenize artık gerek yok.

•E-eğitimler
•Özetlenmiş iş kitapları
•Bilgilendirici yazılar
•Makaleler
•Sunumlar
•Geliştirici videolar
•Şirketimizle İlgili Bilgiler

Mobil cihazlarınız üzerinden sürekli olarak size aktarılıyor olacak. Sürekli güncellenen tüm bu içerikleri boş kaldığınız zamanlarda kolayca erişebileceksiniz.

Mobil uygulamanızı hemen indirin! Kullanıcı adı ve şifrenizi girip kullanmaya başlayın.

Sürekli öğrenme ve gelişimin yeni platformuna hoş geldiniz.
Segem Akademi 4.2.1 Update
2015-11-12 Version History
Uygulamamızı kullandığınız için teşekkür ederiz. Sizler için uygulamamızı iyileştirme amacıyla çeşitli güncellemeler yapıyoruz. Buradan kontrol etmenize gerek olmaksızın mobil cihazınızın "Otomatik İndirme" ayarlarını açarak uygulamayı otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.

Uygulamamızın her güncellemesinde yeni modüller eklenir, hız ve güvenilirlik için iyileştirmeler yapılır. Eklenen yeni özellikler kullanıma sunuldukça tarafınıza duyurulur.

İlginize çok teşekkürler.
More
More Information
Price:
Free
Version:
4.2.1
Size:
36.9 MB
Release Date:
2015-11-12
Developer:
Infinity Teknoloji
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps