SHOE KUTU SHOE KUTU Not Available
Removed from the App Store
SHOE KUTU

SHOE KUTU

Siltab Ayakkabı

1.0.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-07-29

Size

7.6 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
SHOE KUTU Description
Shoekutu; Pierre Cardin ve Cacharel erkek ayakkabıları ve İngiltere'den KUUM markasının lisans sahibi olan SİLTAB grubun bir alt kuruluşudur. Siltab Grup, 2008 yılında Pierre Cardin Erkek Ayakkabı Türkiye alt lisansörlüğünü, 2016 yılında Cacharel Erkek Ayakkabı Türkiye alt lisansörlüğünü ve 2017 yılında İngiltere'den KUUM markasını almıştır. Ayrıca shoekutu.com ayakkabı satış sitesi ile E-Ticaret sektörüne giriş yapmıştır.

Shoekutu olarak;

Biz 2001 yılından itibaren kaliteli ürünleri, yenilikçi tasarımları ve geniş bayi ağıyla ayakkabı sektöründe adından başarılarıyla söz ettiren SİLTAB Ayakkabı, Taban ve Deri Ürünleri bünyesinde 2016 yılında kurulan yeni ve iddialı bir markayız.

Amacımız tüm ayakkabıseverlere kaliteli, modern, her türlü gereksinime yönelik ürünler sunmak.

Önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamak… Bu doğrultuda müşterilerimize güvenli, keyifli ve rahat bir alışveriş ortamı sağlamak için oldukça çok çalıştık; emek verdik. İadeler ile değişimlerde sağladığımız kolaylıklarla, sadeliğinin yanı sıra işlevselliği ile öne çıkan kullanıcı dostu sitemiz, her an ulaşılabilir müşteri ilişkileri hattımız ile önceliğimizin gözler önüne serildiğine inanıyoruz.

Farkımızın sitemizi kullanmaya başladığınız anda bile ortaya çıktığı inancındayız.
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.0
Size:
7.6 MB
Release Date:
2018-07-29
Developer:
Siltab Ayakkabı
Language:
English
More
You May Also Like