Son Dakika Türk Son Dakika Türk Free Get
Son Dakika Türk

Son Dakika Türk

TE BILISIM YAZILIM INTERNET KIRALAMA HIZMETLERI

5.1.1 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2018-06-09

Size

25.5 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
Son Dakika Türk Description
Son Dakika Haberleri Uygulaması, SonDakikaTurk.com'un hızlı haber okuma ve kolay kullanım özelliklerini IOS cihazlarınızda kullanabilmenize imkan sağlıyor.

Son Dakika Türk Haber uygulaması ile Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri hızlı şekilde takip edebilir, telefonunuzda yüklü tüm sosyal medya hesaplarınızda rahatlıkla tek bir tuş ile paylaşabilirsiniz.

Son Dakika Türk sondakika haber uygulamasının telefonunuza göndereceği anlık bildirimler sayesinde hiçbir sondakika haberini kaçırmayacaksınız. En önemli gelişmeleri ilk siz bileceksiniz.

Son Dakika Türk haberler uygulaması Türkiye ve dünyadan en güncel, politika, ekonomi, magazin, teknoloji, spor, sağlık kategorilerindeki haberleri ve sondakika gelişmelerini temiz ve kullanışlı bir arayüz ile sizlere sunar.

Sondakikaturk.com Hakkında:
Sondakikaturk.com; Türkiye ve dünyadan en önemli son dakika haberlerini hızlı bir şekilde siz değerli takipçilerimize en doğru ve tarafsız şekilde sunmak amacıyla oluşturulmuş bir haber portalıdır.

İLKELERİMİZ:
Tarafsızlık: Sitemizde yayınlanan haberlere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız.
Açıklık: Hiç bir haberi arka plana atmayıp her ne olduysa size sunmaktayız. Hiç bir olayı arka plana atmıyoruz ve hiç bir şeyi gözlerden kaçırmamaya söz veriyoruz.
Yorumsuz Habercilik: Hiç bir habere doğrudan veya dolaylı bir şekilde yorum katmıyor, size sadece meydana gelen olayı sunuyoruz.

YASALARA %100 UYGUN:
Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır.
Son Dakika Türk 5.1.1 Update
2018-06-09 Version History
Uygulama tasarım ve alt yapısı güncellendi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
5.1.1
Size:
25.5 MB
Genre:
News
Update Date:
2018-06-09
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps