suspilne.radio suspilne.radio Free Get
suspilne.radio

suspilne.radio

1.1 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-11-20

Size

42.7 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
suspilne.radio Description
suspilne.radio - це мобільний додаток, що дозволяє слухати всі три радіостанції Суспільного мовника (UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура) у прямому ефірі та в записі, де б Ви не були. За допомогою цього додатку Ви також можете зберігати контент, що сподобався, завантаживши собі на пристрій.

UA: Українське радіо - найстаріше радіо України. Передачі транслюються на трьох всеукраїнських каналах та одному міжнародному. Мовлення здійснюється українською, російською, англійською, німецькою та румунською мовами.

Перший канал Українського радіо (УР–1) складається з інформаційних програм, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні та культурні теми.

UA: Радіо Промінь - молодіжний інформаційно-музичний канал. Знайомить із сучасною українською та зарубіжною естрадою, а також з класикою, джазом та альтернативною музикою.

UA: Радіо Культура - це літературно-публіцистичні, театральні, літературно-художні, літературно-розважальні, а також авторські передачі відомих діячів культури і мистецтва.
suspilne.radio 1.1 Update
2018-11-20 Version History
- Добавлена аналитика ошибок
- Исправлена ошибка подгрузки данных в разделах радио
- Исправлены незначительные ошибки
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.1
Size:
42.7 MB
Release Date:
2018-11-20
Developer:
UA: PBC
Language:
Ukrainian
More
You May Also Like
Developer Apps