Tasit.com BMW Haber, Video, Galeri, İlanlar Tasit.com BMW Haber, Video, Galeri, İlanlar Not Available
Removed from the App Store
Tasit.com BMW Haber, Video, Galeri, İlanlar

Tasit.com BMW Haber, Video, Galeri, İlanlar

Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.

1.0.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2015-08-03

Size

16.1 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Tasit.com BMW Haber, Video, Galeri, İlanlar Description
Tasit.com BMW uygulaması, BMW hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, BMW hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. BMW son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından BMW videoları, BMW etkinlik videoları, BMW fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el BMW araç ilanları ve ikinci el BMW fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com BMW uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el BMW fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz BMW haberlerini, BMW videolarını, BMW test sürüşü videolarını, BMW fotoğraflarını ve ikinci el BMW araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.
Tasit.com BMW Haber, Video, Galeri, İlanlar 1.0.1 Update
2015-08-03 Version History
Hakkimizda eklendi
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.1
Size:
16.1 MB
Genre:
News Lifestyle
Update Date:
2015-08-03
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps