Tasit.com Mercedes-Benz Haber, Video, Galeri, İlanlar Tasit.com Mercedes-Benz Haber, Video, Galeri, İlanlar Not Available
Removed from the App Store
Tasit.com Mercedes-Benz Haber, Video, Galeri, İlanlar

Tasit.com Mercedes-Benz Haber, Video, Galeri, İlanlar

Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.

1.0.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2015-08-03

Size

15.7 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Tasit.com Mercedes-Benz Haber, Video, Galeri, İlanlar Description
Tasit.com Mercedes-Benz uygulaması, Mercedes-Benz hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, Mercedes-Benz hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Mercedes-Benz son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından Mercedes-Benz videoları, Mercedes-Benz etkinlik videoları, Mercedes-Benz fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el Mercedes-Benz araç ilanları ve ikinci el Mercedes-Benz fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Mercedes-Benz uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el Mercedes-Benz fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Mercedes-Benz haberlerini, Mercedes-Benz videolarını, Mercedes-Benz test sürüşü videolarını, Mercedes-Benz fotoğraflarını ve ikinci el Mercedes-Benz araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.
Tasit.com Mercedes-Benz Haber, Video, Galeri, İlanlar 1.0.1 Update
2015-08-03 Version History
Hakkimizda Eklendi
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.1
Size:
15.7 MB
Genre:
News Lifestyle
Update Date:
2015-08-03
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps