Tasit.com Opel Haber, Video, Galeri, İlanlar Tasit.com Opel Haber, Video, Galeri, İlanlar Not Available
Removed from the App Store
Tasit.com Opel Haber, Video, Galeri, İlanlar

Tasit.com Opel Haber, Video, Galeri, İlanlar

Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.

1.0.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2015-08-03

Size

15.6 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Tasit.com Opel Haber, Video, Galeri, İlanlar Description
Tasit.com Opel uygulaması, Opel hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, Opel hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Opel son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından Opel videoları, Opel etkinlik videoları, Opel fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el Opel araç ilanları ve ikinci el Opel fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Opel uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el Opel fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Opel haberlerini, Opel videolarını, Opel test sürüşü videolarını, Opel fotoğraflarını ve ikinci el Opel araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.
Tasit.com Opel Haber, Video, Galeri, İlanlar 1.0.1 Update
2015-08-03 Version History
Hakkimizda eklendi
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.1
Size:
15.6 MB
Genre:
News Lifestyle
Update Date:
2015-08-03
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps