Tasit.com Skoda Haber, Video, Galeri, İlanlar Tasit.com Skoda Haber, Video, Galeri, İlanlar Not Available
Removed from the App Store
Tasit.com Skoda Haber, Video, Galeri, İlanlar

Tasit.com Skoda Haber, Video, Galeri, İlanlar

Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.

1.0.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2015-08-03

Size

15.7 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Tasit.com Skoda Haber, Video, Galeri, İlanlar Description
Tasit.com Skoda uygulaması, Skoda hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, Skoda hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Skoda son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından Skoda videoları, Skoda etkinlik videoları, Skoda fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el Skoda araç ilanları ve ikinci el Skoda fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Skoda uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el Skoda fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Skoda haberlerini, Skoda videolarını, Skoda test sürüşü videolarını, Skoda fotoğraflarını ve ikinci el Skoda araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.
Tasit.com Skoda Haber, Video, Galeri, İlanlar 1.0.1 Update
2015-08-03 Version History
Hakkimizda eklendi
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.1
Size:
15.7 MB
Genre:
News Lifestyle
Update Date:
2015-08-03
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps