Tasit.com Toyota Haber, Video, Galeri, İlanlar Tasit.com Toyota Haber, Video, Galeri, İlanlar Not Available
Removed from the App Store
Tasit.com Toyota Haber, Video, Galeri, İlanlar

Tasit.com Toyota Haber, Video, Galeri, İlanlar

Taşıt Com Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Tic. A.Ş.

1.0.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2015-08-03

Size

16.1 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Tasit.com Toyota Haber, Video, Galeri, İlanlar Description
Tasit.com Toyota uygulaması, Toyota hayranları için özel olarak hazırlanmış olup, Toyota hakkındaki herşeye ulaşmanın en kolay ve en pratik yoludur. Toyota son haberleri, yeni modeller, en güncel gelişmeler, test sürüşü videoları, dünya otomobil fuarlarından Toyota videoları, Toyota etkinlik videoları, Toyota fotoğraf galerileri ve sahibinden veya galeriden satılık ikinci el Toyota araç ilanları ve ikinci el Toyota fiyatları her zaman elinizin altında.

Tasit.com Toyota uygulaması, bulunduğunuz bölgedeki en iyi ikinci el Toyota fiyatlarından haberdar olmanızı sağlar. En sevdiğiniz Toyota haberlerini, Toyota videolarını, Toyota test sürüşü videolarını, Toyota fotoğraflarını ve ikinci el Toyota araç ilanlarını favorilerinize ekleyerek, dilediğiniz zaman yeniden kolayca ulaşabilir ve kullandığınız sosyal paylaşım uygulamaları ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz diğer otomobil markalarını da dilerseniz uygulamanın içinden “Otomobil Markaları” kısmından ekleyebilir, dilediğiniz araba markasının en yeni modellerini, güncel haberlerini, test sürüşü videolarını, fotoğraf galerilerini ve satılık ikinci el araç fiyatlarını takip edebilirsiniz.
Tasit.com Toyota Haber, Video, Galeri, İlanlar 1.0.1 Update
2015-08-03 Version History
- Hakkimizda fixed
- Yeni Icon
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.1
Size:
16.1 MB
Genre:
News Lifestyle
Update Date:
2015-08-03
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps