Tattoofest Tattoofest Not Available
Removed from the App Store
Tattoofest

Tattoofest

Radoslaw Blaszczynski

1.2 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-07-18

Size

9.2 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Tattoofest Description
Miesięcznik „Tattofest” ukazuje się regularnie od kwietnia 2007 roku. Do życia powołał go Radosław Błaszczyński, właściciel istniejącego od 2004 roku studia tatuażu Kult. W początkowych założeniach magazyn miał być wsparciem i promocją dla organizowanego przez osoby związane ze studiem krakowskiego festiwalu tatuażu Tattoofest, a z czasem, nie tracąc wspomnianej funkcji, zaczął nabierać obecnej formy. Każdy numer zawiera wywiad z artystą z Polski oraz z tatuatorami z całego świata, relacje z krajowych i europejskich imprez branżowych, stałe działy takie jak: „Inspiracje” gdzie prezentujemy artystów niezwiązanych bezpośrednio z branżą, „Street art” ukazujący artystyczne działania w przestrzeni miejskiej, „Kudi Chick”, czyli przedstawienie dziewczyny z okładki czy „Ciekawe/Nadesłane” będące obszerną galeria prac nadsyłanych do redakcji. Od zawsze ogromną wagę przykładamy do estetyki czasopisma, wypełnione jest ono licznymi i efektownymi fotografiami

W okresie naszego istnienia intensywnie pracowaliśmy nad rozpoznawalnością magazynu zarówno w Polsce jak i za granicą. „Tattoofest” w kilkanaście miesięcy stał się marką i symbolem polskiej sceny tatuażu, na równi kojarzonym z nazwiskami najlepszych, rodzimych tatuatorów. Mamy nadzieję, że zarówno artyści jak i firmy reklamujące się na naszych łamach zyskały na popularności i pozyskały kolejnych klientów.

"Tattoofest" w wersji cyfrowej możesz kupić jako pojedyncze wydanie, w cenie 13,99 zł

Lub w formie automatycznie odnawianej subskrypcji:
6 miesięcy: 69,99 zł
1 rok: 139,99 zł

Zasady działania prenumeraty odnawialnej:
- Możliwy jest zakup automatycznie odnawialnej prenumeraty, na okres 6 lub 12 miesięcy.
- Po wykupieniu prenumeraty Czytelnik otrzymuje wszystkie numery magazynu opublikowane w czasie trwania subskrypcji.
- Opłata za prenumeratę jest pobierana w momencie potwierdzenia zakupu subskrypcji.
- Prenumerata wydania cyfrowego odnawia się automatycznie.
- Czytelnik może zarządzać prenumeratą (m.in. zrezygnować z dalszej subskrypcji) poprzez swoje konto w iTunes (dostęp przez ustawienia systemowe urządzenia).
- Rezygnacja z subskrypcji jest możliwa najpóźniej na 24 godziny przed upływem bieżącego okresu prenumeraty.
- Opłata za przedłużenie subskrypcji zostanie potrącona w ciągu 24 godzin przed zakończeniem bieżącego okresu prenumeraty i będzie zgodna z aktualnym cennikiem.
- Nie można zrezygnować z prenumeraty, za którą została pobrana opłata.

Szczegółowe informacje na temat subskrypcji, zasady użytkowania aplikacji oraz politykę prywatności można znaleźć pod adresem: http://magazine.tattoofest.pl/zasady-uzytkowania-aplikacji-mobilnej-tattoo-fest-oraz-polityka-prywatnosci/
Tattoofest 1.2 Update
2018-07-18 Version History
- drobne usprawnienia
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.2
Size:
9.2 MB
Release Date:
2018-07-18
Language:
English Polish
More
You May Also Like