Taxi 919 - Opole Taxi 919 - Opole Free Get
Taxi 919 - Opole

Taxi 919 - Opole

Mariusz Checinski

1.114.51 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2018-08-23

Size

11.0 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Taxi 919 - Opole Description
Radio TAXI 919 Opole
ĆWIERĆ WIEKU Z MIESZKAŃCAMI REGIONU
Zapewne wielu z Państwa pamięta jeszcze czasy, gdy numer „919” był najpopularniejszym, pod którym zamawiało się taksówkę w Opolu. Stąd też obecność numeru „919” w nazwie naszej korporacji, nawiązująca do początków działalności „Radia Taxi 919 Opole”. Dziś, gdy numery trzycyfrowe są zastrzeżone dla telefonów alarmowych, można zamówić naszą taksówkę poprzedzając „919” jedynką z przodu i dokładając ją na końcu. Obecnie wybieramy więc: 1-919-1.

„Radio Taxi 919 Opole” jest najstarszą korporacją taksówkową w Opolu utworzoną po przełomie 1989 roku. Swoją działalność rozpoczęła 12 grudnia 1991 r., w roku bieżącym obchodzimy więc jubileusz 25-lecia działalności, służąc przez ten czas nieprzerwanie mieszkańcom naszego regionu. W ciągu minionego ćwierćwiecza zyskaliśmy grono wiernych Klientów, a także Przyjaciół, którzy nadal korzystają z naszych usług. Cieszy nas zaufanie, jakim Państwo nas obdarzają, powierzając zadania tak odpowiedzialne, jak choćby dowóz do szkół dzieci. Staramy się wykonywać te zlecenia jak najrzetelniej, rozumiejąc doskonale, że w czasach, gdy wszyscy jesteśmy zapracowani, pomoc w postaci sprawnego dowozu latorośli czy robieniu codziennych zakupów bywa istotnym odciążeniem.

Zamawiając usługę za pomocą numeru (77) 1-919-1, 19 123 lub 601 500 919 lub naszej mobilnej aplikacji Klienci otrzymują powiadomienie sms-em, jaka taksówka (marka, kolor, numer boczny) została wysłana do realizacji ich zamówienia. Po dojeździe pod wskazany adres, za pomocą aplikacji RT3000TAXI do Klienta zostaje wysłany automatycznie sms powiadamiający o tym, że taksówka już czeka.

Również te wprowadzone rozwiązania zaskarbiły nam uznanie Klientów i sprawiają, że grono osób korzystających z usług „Radio Taxi 919” systematycznie się poszerza. W naszych taksówkach mogą Państwo być pewni miłej i sprawnej obsługi. Ceny skalkulowane są tak, aby były jak najbardziej przystępne, w wielu taksówkach można płacić kartą. Posiadamy duże i bezpieczne samochody; dbamy, aby ich stan techniczny był jak najlepszy. Samochody są systematycznie wymieniane, zaś w ostatnich miesiącach nasza flota uległa znaczącemu powiększeniu. Nasze bogate doświadczenie w świadczeniu usług taksówkowych jest gwarancją dobrze wykonanych zleceń.

Oferta naszej firmy obejmuje:
Bezpłatny i szybki dojazd po klienta ( bezpłatny w granicach m. Opole)
Dowóz dzieci pod wskazany adres pod opieką taksówkarza
Usługi transportowe dla firm z możliwością rozliczenia na fakturze zbiorczej
Usługi transportowe dla firm, forma rozliczenia – do uzgodnienia
Obsługa transportowa uroczystości i imprez
Przewóz przesyłek pod wskazany adres i dostarczenie ich do rąk własnych
Zakupy na telefon
Odstawienie samochodu klienta pod wskazany adres
Holowanie samochodów
Pomoc w uruchomieniu samochodu
Wykonywanie zleceń długoterminowych
Zamawianie taksówki na określony termin
Możliwość negocjacji ceny na wyjazdy poza m. Opole
Kursy krajowe i zagraniczne.
Jesteśmy płatnikami podatku od towarów i usług VAT.
Taxi 919 - Opole 1.114.51 Update
2018-08-23 Version History
Szybsze uruchamianie aplikacji.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.114.51
Size:
11.0 MB
Genre:
Travel
Update Date:
2018-08-23
Developer:
Mariusz Checinski
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps