Tazedirekt Tazedirekt Free Get
Tazedirekt

Tazedirekt

2.2.0 for iPhone
Free
10

1 Ratings

Release Date

2019-10-04

Size

104.3 MB

Screenshots for iPhone

Tazedirekt Description
*Taze beslenin, iyi yaşayın*
Taze beslenmek, güvendiğiniz yerden, günlük alışveriş gerektirir. Bu da, zaman ve emek ister. Yoğun yaşam tempomuzda herşeye yetişmek ve bunca farklı görüş arasında doğru beslenme yöntemlerini bulmak çok zor, biliyoruz. Siz enerjinizi kendinize ve sevdiklerinize ayırın. Biz sizin için en taze gıdaları, günlük olarak, kendi çiftliklerimizden veya güvendiğimiz çiftçiler ve üreticilerden özenle seçiyoruz.  

*Kendi elinizle seçmiş gibi*
Tazedirekt ürünlerinin tazelik ve kalitelerini çok yüksek standartlarda denetliyoruz.

*Her gün onlarca yeni ürün*
Alışverişinizi tek bir yerden kolayca yapabilmeniz bizim için önemli. Hazır gelmişken, diğer gıda ve gıda dışı ihtiyaçlarınızı da alın, taşırken yorulmayın. Yeni tatlar keşfetmek istediğinizde ise, sizin için Türkiye’nin ve dünyanın farklı köşelerinden bulduğumuz yerel ve ithal ürünleri deneyebilirsiniz.

*Siparişiniz bize emanet*
Ürünlerimizi stoklamadan, aktarmadan, rafta bekletmeden +4 derecede kendi soğuk zincir araçlarımızda soğutarak, kendi personelimizle  evinize teslim ediyoruz.

*Mutluluğunuz herşeyimiz*
Dileğimiz üzerinizdeki yükü hafifletmek ve yüzünüzü güldürmek. Siz 22:00’ye kadar uzanan esnek teslimat saatlerimiz ile web veya mobil uygulamalarımızdan siparişinizi verin. Biz tazeliği direkt evinize getirelim.  Aradığınız ama bulamadığınız ürünler mi var? İsteyin, getirelim. Siparişinizden memnun kalmadınız mı? Ücretsiz iade edin. Her türlü soru ve önerilerinizi duymak için Mutlu Müşteri ekibimiz ile her zaman yanınızdayız.
Tazedirekt 2.2.0 Update
2019-10-04 Version History
Tazedirekt'i kullandığınız için teşekkür ederiz
Bu versiyonda müşteri deneyimi açısından iyileştirmeler ve küçük hata düzeltmeleri yapılmıştır.
Hizmetimiz ile ilgili yorum ve önerileriniz için mutlu.musteri@tazedirekt.com mail adresinden veya 444 75 15 hizmet hattından bize ulaşabilirsiniz.
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.2.0
Size:
104.3 MB
Release Date:
2019-10-04
Developer:
Migros Ticaret A.S.
Language:
Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps