Teg - Tirana East Gate Teg - Tirana East Gate Free Get
Teg - Tirana East Gate

Teg - Tirana East Gate

1.0 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Release Date

2018-02-20

Size

33.6 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
Teg - Tirana East Gate Description
Zbulo markat më të mira, ofertat dhe mundësitë e argëtimit në TEG.

Ja si mund ta bëni vizitën tuaj të ardhshme në TEG më argëtuese. Shfletoni e përfitoni nga ofertat më të fundit në markat tuaja të preferuara dhe qëndroni të azhornuar me eventet që organizohen në Qendër.

Eksploroni restorante e TEG, kafene dhe bare

Shfletoni dhe informohuni për blerje në markat më të mira.
Frymëzohuni nga koleksionet e sapoardhura, krijoni një plan të blerjeve për vizitën tuaj të ardhshme.

Zbuloni ofertat dhe ngjarjet më të fundit
Ka gjithmonë diçka të mrekullueshme që po ndodh në TEG. Nga eventet e modës dhe shfaqjet e kulinarisë, mos humbisni kurrë një ofertë apo event.
Teg - Tirana East Gate 1.0 Update
2018-02-20 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
33.6 MB
Genre:
Shopping
Release Date:
2018-02-20
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps