TOD KRC TOD KRC Not Available
Removed from the App Store
TOD KRC

TOD KRC

Serhat Saban

1.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2016-02-17

Size

92.5 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
TOD KRC Description
Değerli Meslektaşlarımız,

TOD Katarakt ve Refraksiyon Cerrahisi Birimi’nin Canlı Cerrahi Sempozyumu bu sene 20-21 Şubat 2016 tarihlerinde İstanbul Grand Cevahir Otel Kongre Merkezi’nde yapılacaktır.

Bu sene VIII.sini düzenleyeceğimiz sempozyumumuzda deneyimli uzmanlardan Katarakt ve Refraksiyon Cerrahisi’ndeki son gelişmeleri ve yeni teknikleri izleme olanağı bulacağız.

Meslektaşlarımızın mezuniyet sonrası ve asistan eğitiminde önemli yer tutan sempozyumumuzda bu sene canlı katarakt ve refraktif cerrahi uygulamaları, video sunuları seansı yer alacaktır. AMO, B&L, VSY, Zeiss firmaları birer seans, sponsorsuz olarakta iki seans olmak üzere toplam 6 seans oturumu olacaktır.

Cerrahi vakalar Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ameliyathanelerinden HD kalitesinde yayınla yapılacaktır. Bu sempozyumdaki desteği için başta Göz Hastalıkları ABD başkanı Prof.Dr. Güzin İskeleli olmak üzere tüm öğretim üyeleri, hekim ve personel kadrosuna teşekkürlerimizi sunarız.

Bu seneki sempozyumumuzun organizasyonunda K2 Kongre ve Etkinlik Hizmetleri firması bizlere yardımcı olacaktır.

Tüm meslektaşlarımızı sempozyumumuza davet ederken, sizlerin desteği ile, bilimsel yönden faydalı, eğitici bir toplantıyı el birliği ile yapmak en büyük dileğimizdir.

Saygı ve sevgilerimizle

TOD KRC Birim Yürütme Kurulu Adına

Dr. M. Necdet Cinhüseyinoğlu
TOD KRCB Başkanı Dr. İzzet Can
TOD KRCB Sekreteri
More Information
Price:
Free
Version:
1.1
Size:
92.5 MB
Genre:
Medical
Update Date:
2016-02-17
Developer:
Serhat Saban
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps