TOD Mart 2017 TOD Mart 2017 Not Available
Removed from the App Store
TOD Mart 2017

TOD Mart 2017

1.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2017-03-09

Size

48.1 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
TOD Mart 2017 Description
Değerli Meslektaşlarımız,

02-04 Eylül 2016 tarihlerinde Elazığ da yapılması planlanan ancak ülkemizde yaşanan olağanüstü gelişmeler nedeniyle ertelenen TOD 29. Yaz Sempozyumunun, 17-19 Mart 2017 tarihlerinde Erzurum da yapılacak TOD Mart Sempozyumu ile birleştirilmesi ve bir günlük program olarak 17 Mart 2017 tarihinde katarakt konulu olarak yapılması MYK tarafından kararlaştırılmıştır.

Türk Oftalmoloji Derneği Diyarbakır Şubemiz tarafından ‘Birleşik TOD 29.Yaz ve 14. Mart Sempozyumu’ kapsamında 17 Mart 2017 tarihinde Erzurum’da düzenlenecek TOD 29. Yaz Sempozyumu’na sizleri davet etmekten büyük onur duyuyoruz. Sempozyum konumuz Katarakt olup, değerli hocamız Sayın Prof. Dr. Zeki Çıkman adına Polat Otel Erzurum’da gerçekleşecektir.

Anadolu’nun zirvesi Palandöken Dağı’nda Oftalmolojide güncel konuların ele alınacağı, tanı ve tedavilerin tartışılacağı bu sempozyumda; bir serbest bildiri oturumu, 2 panel ve bir video sempozyum ile tüm meslektaşlarımızla bir arada olmayı arzu ediyoruz. Konularında deneyimli meslektaşlarımız sizlere ana konularda temel bilgilerin yanı sıra özellikle son gelişmeler ışığında güncel bilgileri aktaracaklardır.

Karlı ve güneşli havaların bir arada yaşandığı değişken Mart günlerinde, Erzurum’un doğal güzelliğini, tarihi ve kültürel dokusunu ve modern şehircilik yapısını tanıma imkanını da bulacağınız bu toplantıda, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Sempozyumumuzun gerçekleşmesinde ve bilimsel programımızın oluşmasındaki katkılarından dolayı Diyarbakır Şubesi Yönetim Kurulumuz üyelerine, davetimizi kabul ederek bizi onurlandıran tüm konuşmacılara, bizlere ev sahipliği yapacak olan TOD Erzurum-Trabzon Şubesi yönetim kuruluna, sponsorlukları ile destek veren tüm ilaç ve tıbbi cihaz firmalarına, özverili çalışmalarından dolayı Global Turizm ve Organizasyon firması yönetici ve çalışanlarına, Polat Otel Kongre Merkezi yöneticilerine teşekkürlerimizi sunarız.

Tüm meslektaşlarımızla 2017 yılının başlarında Polat Erzurum Resort Hotel Kongre Merkezinde, 29. Yaz Sempozyumu’nda görüşmek dileği ile saygılarımızı sunarız.

Dr. Tekin Yaşar
TOD Diyarbakır Şube Başkanı
Şube Yönetim Kurulu Adına
TOD Mart 2017 1.1 Update
2017-03-09 Version History
Performans iyileştirmeleri yapıldı
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.1
Size:
48.1 MB
Genre:
Medical
Release Date:
2017-03-09
Developer:
Serhat Saban
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps