TOD Mart Sempozyumu TOD Mart Sempozyumu Not Available
Removed from the App Store
TOD Mart Sempozyumu

TOD Mart Sempozyumu

Serhat Saban

1.2 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2016-03-11

Size

51.1 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
TOD Mart Sempozyumu Description
Değerli Meslektaşlarımız

Türk Oftalmoloji Derneği Çukurova Şubesinin düzenlediği 13. Mart Sempozyumu 10-13 Mart 2016 tarihleri arasında Adana Hilton Hotel’de gerçekleştirilecektir. Değerli hocamız Sayın Prof. Dr. Gülhan Slem adına yapılacak sempozyumun ana konusu "Katarakt ve Cerrahisi" dir. Çatısı altında bulunduğumuz TOD Çukurova Şubesinin temelini atan, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Kliniği'nin kuran değerli hocamız Prof. Dr. Gülhan Slem'e, bu vesile ile minnet ve şükranlarımızı bir kez daha sunmak isteriz.

Bu sempozyumda konusunda birbirinden değerli, tecrübeli hocalarımız ve meslekdaşlarımız, doyurucu paneller, uydu toplantılar ve video olgu sunumları aracılığı ile bilgi ve tecrübelerini bizlerle paylaşarak kıymetli katkılarda bulunacaklardır. Sempozyumun gerçekleşmesinde ve bilimsel programımızın oluşmasındaki katkılarından dolayı TOD Çukurova Şubesi Yönetim Kurulu üyelerine, davetimizi kabul ederek bizi onurlandıran sempozyumun bilimsel seviyesinin en üst düzeyde olması için bilgi ve tecrübelerini bizimle paylaşacak olan konuşmacı ve katılımcılara, desteklerini her zaman gördüğümüz endüstrimizin güzide firmalarına teşekkür ediyoruz.

Yoğun bilimsel programa ek olarak Çukurova bölgesinin merkezi olan Adana’da yılın en güzel mevsiminde, doğayla iç içe olmayı ve Adana’nın kültürünü yaşamanızı da istiyor, çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz.

Hep birlikte dostluğumuzu pekiştireceğimiz sorunsuz, verimli ve huzur içerisinde bir sempozyum olmasını diliyoruz. Adana'da, 13 Mart Sempozyumunda hepimizin tekrar bir araya gelebilmesinin heyecanı içerisinde saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Kıvanç Güngör

Türk Oftalmoloji Derneği Çukurova Şubesi Başkanı
Şube Yönetim Kurulu adına
More Information
Price:
Free
Version:
1.2
Size:
51.1 MB
Genre:
Medical
Update Date:
2016-03-11
Developer:
Serhat Saban
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps