UpolujEbooka UpolujEbooka Free Get
UpolujEbooka

UpolujEbooka

Tanie ebooki online na czytnik

1.5.40 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-10-21

Size

44.5 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
UpolujEbooka Description
Projekt UpolujEbooka.pl jest odpowiedzią na potrzeby rynku ze szczególnym uwzględnieniem cen książek elektronicznych. Wielu właścicieli czytników nie kryje niezadowolenia z faktu, że e-booki – względem książek papierowych – są po prostu za drogie. Do takich osób należą również twórcy UpolujEbooka.pl. Czytnik, czy tablet, ze względu na wygodę użytkowania, potrafią zauważalnie zwiększyć ilość czytanych książek. Można kupować książki w promocjach, ale zazwyczaj wiąże się to ze żmudnymi poszukiwaniami w licznych księgarniach oferujących e-booki. Jednak nawet codzienna lektura serwisów nie zagwarantuje, że nie ominie nas jakaś, szczególnie atrakcyjna, wyprzedaż. Powstało więc pytanie – czy można zminimalizować to ryzyko?

UpolujEbooka.pl jest systemem, który zaoszczędzi Wasz czas – poświęcany do tej pory na poszukiwania książek. Oszczędzi również pieniądze, które zyskacie otrzymując informacje o przecenie książki która Was interesuje.

Jeśli czytasz książki na czytnikach, lub tabletach, ale masz dość wysokich cen publikacji elektroniczncyh UpolujEbooka.pl jest właśnie dla Ciebie.

Ponieważ cały czas rozwijamy nasz system, uwagi naszych Użytkowników są dla nas cenne, będziemy wdzięczni za nadsyłanie opinii i sugestii przez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej.
UpolujEbooka 1.5.40 Update
2019-10-21 Version History
Co nowego?
- Wyeliminowano problem z zawieszaniem się aplikacji przy ponownym zalogowaniu za pośrednictwem adresu e-mail po uprzednim zapamiętaniu hasła.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.5.40
Size:
44.5 MB
Genre:
Books Lifestyle
Release Date:
2019-10-21
Developer:
Marcin Lukianczyk
Language:
English
More
You May Also Like