Vançin Vançin Not Available
Removed from the App Store
0

0 Ratings

Release Date

2018-08-03

Size

1.5 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
Vançin Description
Vancin.com.tr, E-Ticaret / E- İhracat sektöründe faaliyet göstermek üzere, Tuncay VANÇİN tarafından Bambu Yazılım ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti Şirketi çatısı altında Şubat 2018' de Kurumuştur.

Tuncay VANÇİN, Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Pazarlama iletişimi ve Halkla ilişkiler Bölümünde tezli yüksek lisans yapmıştır. Burada ki bilgi birikimi ve inovasyon konusundaki düşünceleri birleştirmektedir.

Bu güçlü bilgi birikimi çerçevesinde, Bambu Yazılım ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti kurarak, Anne ve Bebek sektöründe onbinlerce ürünü tüketicileriyle buluşturmak amacıyla, "vancin.com.tr" yi açtı.

Vancin.com.tr; Anne ve bebek alanında yer alan on binlerce ürünüyle alışveriş yaptıkça puan kazandıran yapısı ile üyelerine yepyeni bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Vancin.com.tr, müşteriler tarafında güven ve kolaylık sağlayan, E -Ticareti / E - İhracatta ise, geliştirme odaklı, inovatif bir yaklaşım izlemektedir.

Siz de keyifli dünyasına katılabilir, binlerce ürünün yer aldığı "vancin.com. tr" ’de, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.
Vançin 1.0 Update
2018-08-03 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
1.5 MB
Genre:
Shopping
Release Date:
2018-08-03
Language:
English
More
You May Also Like