Vartaş Renovia Vartaş Renovia Not Available
Removed from the App Store
Vartaş Renovia

Vartaş Renovia

3.6.3 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2016-11-21

Size

17.4 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Vartaş Renovia Description
RENOVIA İSTANBUL, hayal ettiğiniz şehir hayatını İstanbul’un tam kalbinde sizlerle buluşturuyor. Kadıköy’ün var olan şehir dokusu ve yaşam ritmini yenilenerek sürdüren, canlı bir konut ve yaşam alanının Tabanlıoğlu Mimarlık’ın güçlü mimari çizgileri ile hayat bulduğu projede, geleneksel şehir planlaması çizgisinde çağdaş bir karma yapı öneriliyor. Modern konutların yer aldığı, özel alanlarla ortak alanların, alışveriş ve sokak hayatının birbirini tamamladığı, ‘Saklı Dünya’ gibi şehir parkı ölçeğindeki benzersiz yeşil alan düzenlemeleriyle dengelenen bu çağdaş yaşam alanında ayrıcalıklı bir yaşam sunuluyor.

Toplamda 76.000 metrekare inşaat alanı üzerinde yer alan RENOVIA İSTANBUL; 485.660 metrekare konut alanına sahip bulunuyor. 3 etaptan oluşan projenin ilk etabı 29.600 metrekare alan üzerinde 1.100 konut ve 4.400 metrekarelik ticari alandan oluşuyor. Çok parçalılık ve çeşitliliğin çarpıcılığı anlamında Mondrian’ın (1872- 1944) tipik resimlerinden esinlenilerek tasarlanan projede, farklı yüksekliklerdeki konut yapıları, bir araya gelerek oluşturdukları ortak ritimle özgünlüklerini koruyarak estetik bir bütünlük sergiliyor. Proje alanını çevreleyen yapılar arasında bırakılan, organik formlarla zenginleşen büyük avlu ve peyzaj alanı; konutlar için eşsiz bir manzara elde etmenin ötesinde, keyifli zaman geçirebileceğiniz sosyal tesisler, dinlenme ve spor alanlarından oluşan sağlıklı bir sosyal yaşam alanı olarak tasarlandı. Her bir konutun mahremiyetinin korunduğu projede, özel olarak tasarlanan caddeler, şehrin merkezinde yeni cadde hayatı ve kentin hareketliliği ile bütünleşecek.

Projenin yer aldığı bölge, Khalkedon (Körler Ülkesi), Antik çağda, Byzamntion’dan 17 yıl önce İÖ 7. yüzyılda Megaralılar tarafından kuruldu. Tarihi neolitik döneme kadar uzanan Fikir Tepesi 18. Yüzyılda ressam ve şairlerin ilham almaya gittiği, İstanbul’un en seçkin noktalarından biriydi. Kentsel dönüşüm uygulamalarının hayata geçirilen ilklerinden biri olan Kadıköy Fikirtepe’de, kent dokusuyla bütünleşmesinin yanı sıra, çevresine sağlayacağı çağdaş imkanlar, sosyal yaşam modeli ve modern semt hayatı ile RENOVİA İSTANBUL, bu değişimin önemli bir başlangıç noktasını oluşturacak.
Vartaş Renovia 3.6.3 Update
2016-11-21 Version History
Bu güncelleme çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içermektedir.Uygulamamızı kullandığınız için teşekkür ederiz. Uygulamamızda her zaman düzeltmeler ve iyileştirmeler yaparak arada bir AppStore'da size güncellemeler sunuyoruz. Ayarlar > AppStore ve iTunes > Otomatik İndirmeler bölümüne giderek ve Güncellemeler'i açarak uygulamayı otomatik olarak güncelleyebilirsiniz. Diğer yeni özellikler de kullanılabilir hale geldikçe buradan size bildireceğiz!
More
More Information
Price:
Free
Version:
3.6.3
Size:
17.4 MB
Genre:
Lifestyle
Update Date:
2016-11-21
Developer:
Detaysoft
Language:
English German Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps