VENUS & MODNY ŚLUB VENUS & MODNY ŚLUB Free Get
VENUS & MODNY ŚLUB

VENUS & MODNY ŚLUB

1.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2018-05-25

Size

7.3 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
VENUS & MODNY ŚLUB Description
Drodzy narzeczeni i inni zainteresowani – znacie odpowiedzi na pytania jaka fryzura czy też makijaż będzie najmodniejszy dla przyszłej Panny Młodej? Nie możecie się zdecydować jaką oprawę muzyczną i atrakcje dodatkowe wybrać? A może chcecie zaskoczyć gości weselnych oryginalnym pierwszym tańcem?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań towarzyszących organizacji wesel znajdziesz podczas jubileuszowej X edycji Ogólnopolskich Targów Ślubnych MODNY ŚLUB połączonych z Salonem Kosmetyki i Fryzjerstwa Ślubnego Venus 2017.
Przyjdź, zobacz albo odwiedź online to wydarzenie, które w dniach 9-10 grudnia odbędzie się na halach Targów Kielce i odkryje przed zwiedzającymi najnowsze trendy branży weselnej.

Dedykowana aplikacja pozwoli łatwo i szybko odnaleźć dowolne stoisko, posiada wbudowaną mapę oraz funkcję zwiedzania z wykorzystaniem okularów VR.
Skaner kodów QR, które znajdą się na każdym stoisku, wbudowany w aplikację ułatwi zaś dostęp do informacji o wystawcach oraz umożliwi tworzenie własnej listy ulubionych firm!

Po zakończonych targach nie usuwaj aplikacji – w kilka dni po imprezie wzbogacimy ją o nowy wirtualny spacer z tegorocznego wydarzenia.
Wejdź na www.superexpo.com i dowiedz się więcej!
VENUS & MODNY ŚLUB 1.1 Update
2018-05-25 Version History
Change of clauses content in registration view in accordance with GDPR guidelines.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.1
Size:
7.3 MB
Genre:
Business
Update Date:
2018-05-25
Language:
English Polish
More
You May Also Like
Developer Apps