VOYO.sk VOYO.sk Free Get
VOYO.sk

VOYO.sk

CME: Central European Media Enterprises

2.6 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2017-11-01

Size

56.6 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
VOYO.sk Description
[sk] Aplikácia VOYO.sk vám ponúka možnosť neobmedzene a legálne sledovať slovenské, české i zahraničné filmy a seriály, atraktívne športové prenosy a relácie TV Markíza a Doma. A to nie len na počítači, ale aktuálne už aj na iPhone. Za jeden nízky mesačný poplatok máte neobmedzený prístup ku všetkým filmom a seriálom z ponuky, ktoré si môžete kedykoľvek a odkiaľkoľvek pozrieť. A to všetko bez reklám.

Do katalógu filmov a seriálov neustále pridávame nové filmové a seriálové tituly. Pestrá je aj škála relácií a seriálov TV Markíza a Doma. Tie najobľúbenejšie z nich dokonca VOYO ponúka ešte skôr, ako sú odvysielané v TV. Služba VOYO taktiež poteší športových fanúšikov s exkluzívnymi prenosmi. Bokom neostanú ani deti, pre ktoré je pripravená široká škála detských relácií a filmov.

Aplikácia podporuje nový iPad s Retina displejom a iPhone 5.

Aplikácia korektne nepobeží na zariadeniach s jailbreak. Plná podpora AirPlay je očakávaná v novších verziách.

[en] VOYO.sk app brings you unlimited and legal access to Slovak, Czech and international movies and series along with attractive sport events and titles of TV Markiza and Doma. Now not only on your computer but also on iPhone and iPad. With your VOYO account you have an unlimited access to all movies and series from the library, you can play them anywhere and anytime, without any advertising.

Movies and series library is broad and constantly updated; the successful TV Markiza and Doma titles are available as advanced preview, so sooner than on TV. VOYO also offers live streaming of sport events, and for children wide offer of kids movies and series.

App supports the New iPad's Retina display and iPhone 5.

Application will not work properly on iOS devices running any unofficial software changes like jailbreak. Full support of AirPlay coming in next updates.
VOYO.sk 2.6 Update
2017-11-01 Version History
Úprava na iOS11
Oprava EPG
Oprava chýb
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.6
Size:
56.6 MB
Release Date:
2017-11-01
Language:
Bulgarian Croatian Czech English Romanian Slovak
More
You May Also Like
Developer Apps