WEC English Education Starting WEC English Education Starting $0.99
80% OFF
WEC English Education Starting

WEC English Education Starting

2.2.15 for iPhone
$0.99 · $4.99
0

0 Ratings

Release Date

2018-05-04

Size

34.9 MB

Screenshots for iPhone

WEC English Education Starting Description
1) WOWEduCenter, farklı bir açıdan hazırladığı İngilizce eğitim serileri ile öğrenmek isteyenlerin klasik yöntemlerde yer almayan önemli görülen bazı bilgileri önceden bilmelerine olanak sağlamaktadır.

2) “WOWEduCenter” hedef kitle olarak, çocuk, genç ve erişkin kariyer yapmak isteyen, İngilizceye gereksinimi olan kesim, okuma ve yazmada sağladığı kolaylıklarla herkesin yararlanabileceği özellikleri içermektedir.

3) Sistemimiz, alışılagelmiş yöntemler yerine, bilgisayar teknolojisi kullanılarak seçilen güncel seviye kelimelerini cümlelerle desteklerken, otomatik açılan pencereler yardımıyla gramer kurallarının anında çalışılmasına olanak sağlamaktadır. Bir konu veya kural öğrenilmeden diğer bir konu veya kurala geçmeyi önleyen uygulamalar yoktur. Yeterli Gramer Kuralları, program içinde PDF formatında verilmektedir.

4) Çalışmalar süresince öğrenicilerin yapmış olduğu aşamalar rakam ve grafiklerle gösterilmektedir.

5) Kulak hakimiyeti ve telaffuz, İngilizce öğreniminin önemli bir bölümü olduğundan birçok kelime, metin ve konuşma MP3 formatında ayrıca verilmektedir.

6) İngilizce gibi derinliği olan bir lisanın öğrenilmesinde, öğrenim süresi ve gerçek dışı söylemler özellikle dile getirilmemiştir. Kaldı ki projemiz; sonuçta aranılan İngilizce öğrenimi için öncelikli bilgileri verirken, bunları öğrenmenin ancak kendi anadiline hakim olan kullanıcının kararlılığında olduğunu önemle vurgulamaktadır.

http://www.woweducenter.com
WEC English Education Starting 2.2.15 Update
2018-05-04 Version History
More
More Information
Price:
$0.99
Version:
2.2.15
Size:
34.9 MB
Release Date:
2018-05-04
Developer:
Mehmet Ali ATES
Language:
Catalan Chinese Czech Danish Dutch English Finnish French German Greek Hebrew Hungarian Indonesian Italian Japanese Korean Norwegian Bokmål Persian Polish Portuguese Romanian Russian Slovak Spanish Swedish Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps