Winezja.pl Winezja.pl Not Available
Removed from the App Store
Winezja.pl

Winezja.pl

JOJO Mobile

1.3.5 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2013-04-01

Size

2.3 MB

Screenshots for iPhone

Winezja.pl Description
Kochasz wino? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, dzięki mobilnej wersji Winezja.pl możesz nie tylko w wygodny i bezpieczny sposób zamówić dowolną z blisko 700 butelek wprost pod drzwi Twojego domu ale także dzięki nowatorskiej na polskim rynku funkcjonalności „Rozpoznaj etykietę” zyskać łatwy i błyskawiczny dostęp do informacji o właśnie degustowanym winie. Wystarczy je sfotografować!
Interesuje Cię jak posiadane wino oceniają inni „winopijcy” i eksperci lub w jakiej temperaturze podać je znajomym? Chciałbyś dodać własną ocenę, aby w przyszłości sięgać jedynie po ulubione pozycje? Nic prostszego! Teraz możesz to zrobić bez włączania komputera, pijąc wino ze znajomymi, wprost z ekranu swojego telefonu!
Przebieraj w winach według ceny, koloru, szczepu, kraju czy smaku. Szukaj win określając swoje preferencje, korzystaj z zakładki ,,Bestsellery” lub gotowych zestawów…
Zapraszamy także do kontaktu z nami, chętnie pomożemy w wyborze wina i złożeniu zamówienia, a to wszystko po to, abyś poczuł maksymalną przyjemność z wybierania, kupowania i degustowania, bo przecież Winezja.pl to zawsze Wygoda Wybór i Wino.

Na zdrowie,
Zespół Winezja.pl
Winezja.pl 1.3.5 Update
2013-04-01 Version History
Nowy lepszy mechanizm rozpoznawania wina za pomocą kamery
Poprawa drobnych błędów w interfejsie
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.3.5
Size:
2.3 MB
Update Date:
2013-04-01
Developer:
JOJO Mobile
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps