WorkGuard Personal WorkGuard Personal Free Get
WorkGuard Personal

WorkGuard Personal

1.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2019-10-11

Size

89.3 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
WorkGuard Personal Description
WorkGuard Personal to innowacyjne narzędzie służące do rejestracji czasu pracy pracowników terenowych oraz zdalnych. Wygoda użytkowania oraz wszechstronność analizy danych to główna domena aplikacji.

Dowolne urządzenie mobilne z dostępem do Internetu, wyposażone w aplikację WorkGuard Personal może pełnić rolę rejestratora czasu pracy. Jedno urządzenie stanowi rejestrator czasu pracy dla jednego pracownika. Chcesz podnieść efektywność pracy pracowników terenowych i jednocześnie unowocześnić swoją firmę? Postaw na WorkGuard Personal.

WorkGuard Personal – system, którego nie oszukasz

Każde zdarzenie wprowadzane przez pracownika, takie jak rozpoczęcie pracy, przerwy lub zakończenie pracy bądź przerwy, jest w systemie rejestrowane. Masz do niego podgląd w każdej chwili i z dowolnego miejsca. Rejestracja zdarzenia opatrzona jest precyzyjną informacją o lokalizacji pracownika oraz czasie rejestracji. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój pracownik znajduje się w miejscu, w którym powinien aktualnie przebywać. Pracownik ma również możliwość wysłania meldunku w dowolnej chwili, polegającego na udostępnieniu informacji o aktualnej lokalizacji. Wszystkie dane aplikacji wysyłane są bezpośrednio do chmury, co zapobiega próbom ich usunięcia czy sfałszowania.

WorkGuard Personal – system zautomatyzowany

System WorkGuard Personal prześle informacje na temat statusu podejmowanych przez pracownika akcji prosto do panelu zarządzania. Nie musisz na bieżąco kontrolować zdarzeń ani sporządzać raportów. Zautomatyzowane, przejrzyste i dokładne raporty zaoszczędzą działowi HR wiele godzin pracy i zoptymalizują wydajność procesów wewnętrznych firmy.

WorkGuard Personal – system dopasowany do RODO

Dane osobowe przetwarzane są w WorkGuard Personal w sposób bezpieczny i przejrzysty oraz w pełnej zgodzie z przepisami RODO. W razie potrzeby, istnieje możliwość dostosowania systemu do szczegółowych wymagań Inspektora Danych Osobowych w Twojej firmie. Przechowywanie danych w chmurze zapewnia im lepszy poziom zabezpieczenia niż w przypadku innych form archiwizacji.

WorkGuard Personal – system, który zajmuje mało pamięci w telefonie

Nie musisz obawiać się o to, czy duża ilość danych przetwarzana przez aplikację nie obniży wydajności urządzenia mobilnego Twojego pracownika. Dane po wysłaniu na serwer zostają usuwane z pamięci Twojego telefonu i są przechowywane w bezpiecznej chmurze.

WorkGuard Personal – system, który pozwoli zaoszczędzić

Miesięczny koszt abonamentu zaczyna się już od 27 zł. Płacąc swoim pracownikom zdalnym za faktycznie przepracowany czas, oszczędzasz pieniądze. Oszczędności generuje także skrócenie o 95% czasu potrzebnego na generowanie okresowych raportów kadrowo-płacowych.

Przekonaj się o korzyściach jakie płyną z użytkowania aplikacji WorkGuard Personal w Twojej firmie korzystając z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego!
Pobierz aplikację i zyskaj dostęp do panelu zarządzania znajdującego się pod adresem: admin.workguard.app
WorkGuard Personal 1.0 Update
2019-10-11 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
89.3 MB
Update Date:
2019-10-11
Developer:
Dawid Kowalski
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps