XTV

XTV

1.10.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2020-03-12

Size

85.2 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
XTV Description
S touto aplikací vám neunikne žádné nové video z dílny internetové televize XTV. Denně pro vás připravujeme rozhovory s významnými osobnostmi veřejného života. Sledujte, komentujte a tvořte si vlastní názor na zásadní situace české politiky, kultury, byznysu, ale i medicíny a vědy. XTV nyní můžete sledovat nejen v internetovém prohlížeči na vašem počítači, tabletu či chytrém telefonu, ale i přes tuto šikovnou aplikaci. Díky té se jako první dozvíte o novém videu, můžete si přehrávat audiozáznamy na pozadí, vyhledávat vaše oblíbené hosty či vybírat mezi jednotlivými pořady. Díky optimalizaci pro váš mobilní telefon nebo tablet je přehrávání videí z naší aplikace tou nejlepší cestou, jak si užít obsah XTV na vašich mobilních přístrojích.

Funkce:
- nastavte si kvalitu přehrávání podle vašich potřeb
- možnost přehrávání audiozáznamu na pozadí
- seznam jednotlivých pořadů
- vyhledávání
- pohodlné sdílení videa na sociální sítě, e-mail apod.

Naši moderátoři:
- Luboš Xaver Veselý
- Jana Bobošíková
- Pavlína Saudková
- Petra Řehořková
- Petr Vojnar
- Markéta Mayerová

Naši komentátoři:
- Ondřej Hejma
- Vlastimil Tlustý
- Karolina Stonjeková
- Petr Holec

Pořady:
XTALK
Luboš Xaver Veselý zpovídá nejvlivnější osobnosti českého veřejného života. Politika, bysnys, šoubyznys a na druhé straně barikády ostřílený moderátor. Debata nad tématy, která se dotýkají každého. "Baví mě ten pocit, ptát se, jakoby za diváka nebo posluchače a servírovat diskusi nad tématy uchopitelným a srozumitelným způsobem," říká o svém pořadu Luboš Xaver Veselý.

JB TALK
Jana Bobošíková a její host v obsáhlém rozhovoru, kde nic nestojí v cestě k podstatě věci a pravdě. Souvislosti všech možných politických rozhodnutí, argumenty, věcnost a problémy či situace, které se v konečném důsledku týkají každého občana. Jana Bobošíková, coby zkušená talkmasterka v nejsilnější politické debatě. Každý týden na XTV.

PODTRŽENO, SEČTENO
Výrazné události uplynulých dní českého veřejného života komentují výrazné osobnosti. Vážně, nevážně, vždy s nadhledem a zkušeností a po svém...

NA ZDRAVÍ
Zdraví a zdravotnictví ze všech stran. V pořadu Na zdraví přináší XTV zkušenosti a rady nejuznávanějších lékařů a odborníků z oblasti zdravotnictví. Jak na zdraví, jak na onemocnění a vše okolo těla i duše - o tom hovoří odborníci - otevřeně a s chutí. “Zdraví je velké téma a dotýká se každého z nás. Mladých, starých, bohatých, chudých, slavných i neznámých… a také mě osobně.” Pořad moderuje Petra Řehořková z pražské Petra Clinic.

P.S.
Novinářka Pavlína Saudková zpovídá nejznámější a nejúspěšnější současné umělce. Rozhovory s osobnostmi ze světa umění a showbyznysu… trochu jinak.

ARGUMENTY
Diskusní pořad XTV, ve kterém moderátor Luboš Xaver Veselý vede rozhovor se dvěma hosty, vždy nad konkrétními aktuálními tématy. V pořadu mají diskutující dostatek prostoru pro argumentaci a pro prezentaci vlastního pohledu. Cílem je přinést nové úhly pohledu a otevřít debatu nad problémy a tématy, které mohou zajímat širokou veřejnost.

XAVER LIVE
Luboš Xaver Veselý a jeho živé streamy s hosty. Debaty o aktuálních událostech, otázky pro hosty, živé dotazy sledujících. Xaver Live můžete sledovat v premiéře na www.youtube.com/c/XaverLive

BONUSOVÁ VIDEA
Vše co se nevešlo do našich pořadů, zajímavosti z natáčení a zákulisí XTV najdete zde.
XTV 1.10.0 Update
2020-03-12 Version History
* Nepřetržité přehrávání
* Změna rozvržení pro tablety
* Upozornění na slabé internetové připojení
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.10.0
Size:
85.2 MB
Update Date:
2020-03-12
Developer:
XTV s.r.o.
Language:
English
More
You May Also Like