Yakala - İstanbul Yakala - İstanbul Free Get
Yakala - İstanbul

Yakala - İstanbul

1.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Release Date

2019-07-13

Size

47.4 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Yakala - İstanbul Description
Canavarlar İstanbul'u keşfetmeye geldiler ve her gün İstanbul'un farklı bölgelerini geziyorlar. Canavarları yakalamak ve puan kazanarak diğer oyuncular ile rekabete katılmak için sen de Yakala'yı indirerek etrafını keşfetmeye başla!

Yakala ile İstanbul'u gezmeye başla, canavarları keşfet, puan kazan ve diğer oyuncular ile rekabete katıl. Bulunduğun konumdaki sana en yakın olan canavarlardan bir tanesini seç, konum temelli harita üzerinden canavara doğru rota oluşturup, yaklaştığında canavarı yakala ve puan kazan.

Moruk, Dişlek, Çekiçdiş, İkigöz, Golem, Kiklop, Dalmaço, Huysuz ve Alkanat seninle tanışmak için sabırsızlanıyorlar!

Birbirinden farklı 9 canavarı yakala! Puan kazan ve sıralamadaki yerini al! Profil fotoğrafını yükleyerek hesabını kişiselleştir.

Hesabım sayfasında yakaladığın tüm canavarları ve nerede yakaladığını görebilirsin ve dilediğin platformda arkadaşlarınla paylaşabilirsin!

Yakala'da eğlence hiçbir zaman bitmez. Kesintisiz canlı müzik yayını ile canavar avlarken eğlenmene bak! Bizde eğlence sen oyundan çıksan bile bitmez. İstersen radyoyu arka planda da dinleyebilirsin. Radyo Yakala: Dünyanın ilk kesintisiz canlı yayın yapan oyun içi radyosu.

Her Gün İstanbul'un farklı bölgelerine 100 adet canavar ekliyoruz. Nadir canavarları yakalayanlar herkesten daha çok puan kazanıyor. Hepsi yakalanmadan sen de Yakala!

Canavarları nereye eklediğimizden haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutma!

Yakala'ya üye olmak tamamen ücretsiz. Herhangi bir abonelik veya ücret talep etmiyoruz. Üstelik senden hiçbir iletişim bilgini istemiyoruz. Yakala'da ücretsiz hesap oluşturmak için ismin, kendin oluşturduğun kullanıcı adın ve kendin oluşturduğun şifre yeterli.

Lütfen Yakala'yı oynarken her ne olursa olsun çevrende gerçekleşen olaylara karşı dikkat etmeye, güvenli olmayan bölgelere girmemeye ve diğer oyunculara karşı saygılı olmaya özen göstermelisin.

Bu uygulamayı yükleyerek Yakala'nın kullanım şartlarını kabul etmiş oluyorsun.

Yakala şu anlık sadece İstanbul'da oynanabilmektedir. Kim bilir, canavarlar belki de bir gün sizin oralara da gezmeye gelir :)
Yakala - İstanbul 1.0 Update
2019-07-13 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
47.4 MB
Release Date:
2019-07-13
Developer:
Okte Cilmi
Language:
Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps