YDS KELİME YDS KELİME Free Get
YDS KELİME

YDS KELİME

1.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2018-04-06

Size

49.2 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
YDS KELİME Description
YDS Kelime, Akın Dil Eğitim Kurumlarının İngilizce dil sınavlarına hazırlanan öğrencilerin İngilizce kelime haznelerini arttırmayı amaçlayarak geliştirdiği eğitsel bir mobil uygulamadır.
YDS Kelime uygulamasında 18 bölümde 2000 İngilizce kelime yine İngilizce eş anlamlarıyla eşlenmek üzere sunulur. Verb I bölümünden başlanarak sırasıyla 18 bölüm tamamlanır. Her bölümün tamamlanması kelimelerin 1 kere eşlemeye sunularak ilerlenmesi şeklinde değil; uygulama tarafından kelimenin öğrenildiğinin anlaşılmasıyla gerçekleşecektir. Her bölümde bir kelimenin öğrenildiği anlaşılırsa, o kelime eşlenmek üzere sunulmaz. Bir bölümde öğrenilecek kelime kalmamışsa o bölüm tamamlanmış olur.
Bir ekrandaki eşlenmek üzere sunulan İngilizce kelimelerin sayısı bölüm içindeki kelimeler öğrenildikçe artırılmaktadır.
Kelime eşlenme tamamlanıp Bitir butonuna basıldığında eşlemelerdeki doğru ve yanlışlar ifade edilir ve doğru eşleme gösterilir. Ayrıca kullanıcı eşlemesinin tamamlanmasıyla sözlük aktif olur ve İngilizce kelimelerin sözlüğe sürüklenmesiyle Türkçe anlamları görülebilir.
YDS Kelime uygulamasında içerilen 2000 kelime Akın Dil tarafından YDS, IELTS, TOEFL gibi sınavlarda en çok karşılaşılan kelimeler seçilerek hazırlanmıştır.

YDS, IELTS, TOEFL, Akın Dil Eğitim Merkezi

https://facebook.com/readingwordsapp
YDS KELİME 1.0 Update
2018-04-06 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
49.2 MB
Genre:
Education
Update Date:
2018-04-06
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps