Yenmak Yenmak Not Available
Removed from the App Store
Yenmak

Yenmak

1.4 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2019-04-05

Size

21.9 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Yenmak Description
Yenmak, 1965 yılında Kahvecioğlu ailesi tarafından küçük bir atölye olarak Konya’da kuruldu. Geçen yıllar içinde YENMAK kendisini sürekli olarak yenileyerek ve geliştirerek yurt içi ve yurtdışında bağımsız motor parça tedarikçisi olarak dünya çapındaki büyük tedarikçilerden biri olmuştur.

Yenmak bugün KİT, PİSTON, PİSTON PİMİ, SEGMAN ve SİLİNDİR MOTOR GÖMLEĞİ üretimi; CONTA, SUPAP ve MOTOR YATAĞI tedariği ile bu ürünleri 5 kıtada 80’den fazla farklı ülkeye göndermektedir.

Siz değerli müşterilerimiz için uzun soluklu bir iş ortağı olarak nihai güven ve en iyi kalitenin makul fiyatının yanı sıra satış ve satış sonrası hizmetler olarak, müşterilerine ürün portföyünde tek bir kaynaktan, bir paket içinde bütün motor parçalarının teminini sağlar. Bunun yanı sıra YENMAK insan faktörünün bütün bileşenler içinde en önemlisi olduğunu bilerek müşteri ilişkilerine büyük ölçüde önem ve değer vermektedir.

YENMAK; INMETRO, ISO 9001, ISO / TS 16949 sertifikalarına sahiptir. Bugün, 2 Fabrika ve 1 Genel Merkez & Lojistik binasıyla toplamda 50.000 metrekarelik alanda Konya 1. 2. ve 3. Organize sanayi bölgelerinde kuruludur.

Satış ve pazarlama faaliyetleri İstanbul’ da bulunan YENMAK ihracat ofisinde gerçekleştirilmektedir.
Yenmak 1.4 Update
2019-04-05 Version History
Yeni ana sayfa ve arama ekranı
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.4
Size:
21.9 MB
Update Date:
2019-04-05
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps