Zahmet Etme Zahmet Etme Free Get
Zahmet Etme

Zahmet Etme

Riza Cetinyurek

1.5 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2018-09-14

Size

17.5 MB

Screenshots for iPhone

Zahmet Etme Description
Zahmet Etme uygulama sayesinde sesimizi sizlere ulaştırma yolunda önemli bir adım atmış olduk artık uygulamamızla bizden anında haberdar olacaksınız.

ADATEM ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK kurulduğu 2014 yılından bu yana ticari işletmelere ambalaj ve temizlik malzemelerinin tedarik ve takip hizmetlerini sunmaktadır.Günümüz şartlarında gelişen e-ticaret hacminden faydalanmak ve müşterilerimizle daha iyi iletişim kurup daha iyi hizmet verebilmek adına e-ticaret sitemiz zahmetetme.com olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Sakarya'da bulunan büyük küçük tüm işletmelerin ve bireysel kullanıcıların günlük temizlik ve ambalaj malzemesi ihtiyaçlarını ekonomik, hızlı, taşımaya gerek kalmadan güvenilir ödeme ile kapınıza kadar getirmekte ve takibini yapmaktayız.

Siz müşterilerimizin zahmetetme.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde müşteri memnuniyeti esas olarak gözetilmektedir.Bu nedenle ürünlerimizin dağıtımını kendi araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz ve şu an için sadece ADAPAZARI,ERENLER, SERDİVAN ilçelerinde 24 saat içinde teslimat yapmaktayız.Servis ağlarımız zamanla genişletilecek ve müşterilerimiz bilgilendirilecektir.
Zahmet Etme 1.5 Update
2018-09-14 Version History
tasarım yenilendi önemli hatalar düzeltildi
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.5
Size:
17.5 MB
Genre:
News
Update Date:
2018-09-14
Developer:
Riza Cetinyurek
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps