24live 24live Free Get
24live

24live

New Media Communications Sh.p.k

1.2.2 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2018-10-31

Size

22.4 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
24live Description
Aplikacioni ku do gjeni gjithçka rreth futbollit:
- Lajme
- Ndeshjet e Ditës
- Rezultate Live
- Parashikime
- Klasifikime
- Informacione rreth ndeshjes ( Gola, Kartona, Zëvendësime etj)
- Statistikat ( Mbajtja e topit, Rastet totale, Goditje në portë, Goditje jashtë porte, Goditjet e bllokuara, Kornet, Pozicion jashtë loje, Goditje dënimi, Raste për gol, pritje të portierit, Pasime, Pasime të sakta Krosime )
- Formacionet e ekipeve
- Përballjet mes dy ekipeve

Aplikacioni vjen me dy ngjyra
- Ne versionin e Herët
- Në versionin e Bardhë

Për këdo që është i apasionuar ose kërkon informacione rreth futbollit mund të përdorë applikacionin 24Live
Eshte shumë i thjeshtë dhe komod në perdorim!
24live 1.2.2 Update
2018-10-31 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.2.2
Size:
22.4 MB
Genre:
News Sports
Update Date:
2018-10-31
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps