ooautos

ooautosFree

1.1for iPhone, iPad
Age Rating
4+
Apps in this category do not contain restricted content.
9+
Apps in this category may contain mild or occasional cartoon, fantasy or real-life violence, as well as occasional or mild adult, sexually suggestive or horrifying content and may not be suitable for children under 9 years of age.
12+
Apps in this category may contain occasional mild indecent language, frequent or intense cartoon or real-life violence, minor or occasional adult or sexually suggestive material, and simulated gambling, and may be for children under 12 years of age.
17+
You must be at least 17 years old to access this App.
Apps in this category may contain frequent and intense offensive language; Frequent and intense cartoon, fantasy or realistic violence: frequent and intense adult, scary and sexually suggestive subjects: as well as sexual content, nudity, tobacco, alcohol and drugs, may not be suitable for children under 17 years of age.
ooautos Screenshots
ooautos posterooautos poster
ooautos posterooautos poster

About ooautos

OOAUTOS.COM ayrıcalığı ile otomobil hizmetlerini hızlıca ve lokasyon bazlı olarak çözülür. Aracınızla ilgili tüm hizmetler online olarak tamamlanır.

OOAUTOS.COM çevrenizdeki ihtiyaç duyacağınız işletmeleri sizin için bulur ve listeler. Sizi işletmelerle iletişime geçirir ve hizmet noktasına götürür.

OOAUTOS.COM aracınızın günlük trafik cezalarını takip eder ve sizi her gün cezalarla ilgili otomatik olarak bilgilendirir.

OOAUTOS.COM aracınızın temizlik düzenini sizin belirlediğiniz aralıklarla kontrol eder ve yıkama zamanı geldiğinde size temizlik için haber verir.

OOAUTOS.COM lastik hizmeti ve lastik almak istediğinizde, sizin çevrenizdeki tüm lastikçilerden fiyat almanıza olanak sağlar.

OOAUTOS.COM size garantili ekspertiz hizmeti olan en yakın noktalara ulaştırır.

OOAUTOS.COM aracınızın bakım zamanı geldiğinde size farklı noktalardan fiyat almanıza olanak sağlar ve aracınızın bakım gereksinimlerini farklı yerlerden karşılanmasına imkan verir.

OOAUTOS.COM bulunduğunuz yerde oto kurtarıcıya ihtiyaç duyduğunuzda, sizi en yakındaki oto kurtarıcılarla iletişime sokar ve size en uygun çekicinin ulaşmasını sağlar.
Show More

What's New in the Latest Version 1.1

Last updated on Feb 9, 2019
Old Versions
Iphone X ve sonrası için hatalar giderildi.
Show More
Version History
1.1
Feb 9, 2019
Iphone X ve sonrası için hatalar giderildi.

ooautos FAQ

Click here to learn how to download ooautos in restricted country or region.
Check the following list to see the minimum requirements of ooautos.
iPhone
iPad
ooautos supports English

ooautos Alternative

You May Also Like

Get more from Murat Arslaner