Arı Dental Arı Dental Free Get
0

0 Ratings

Update Date

2018-09-01

Size

16.8 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Arı Dental Description
Arı Dental Dünya Çapında Önemli bir Terarikci Firma Olan Dental Parts Haus Türkiye Distribütörüdür.Bugün Üretililen Her Yüksek Hızlı Dental Aeratör Bşlıkları İçin Uygun Rulman ve kartuşlar Dentalpartshaus tedarik etmektedir. Arı Dental Ürünleri Fark Yaratabilir, Ekipmanlarınızın çalışması ile Hayal Kırıklığı Yaşamak İstemiyorsansız, Ürünlerimizi Kullanareak Maliyeti Düşürürken Sizin Aeratör Başlığı çalışma Ömrünü Uzatmanızı Sağlayacaktır. Ürünlerimiz ISO-9004 ve CE Sertifikalıdır. www.dentalpartshaus.com

Arı Dental
Sektördeki gelişme ve yenilikleri sürekli takip ederek kullanıcıların ihtiyaçlarına deneyimli kadrosu ile cevap vermeyi ilke edinmiş,müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve hizmet verdiği konularda ihtisas sahibi bir servistir. Ticaretde;kalite,süreklilik,karşılıklı güven,dürüstlük ve kullanıcı memnuniyetini benimseyen Arı Dental; Kaliteli ve orjinal ürünlerini en hızlı ve ekonomik bir şekilde kullanıcısına ulaştırmaktadır.

Dentalmarketim
Eticaret sitemizde aeratör, aeratör başlığı, aeratör başlığı kartuşu, aeratör rulman, Kavo, Nsk, W&H, Sirona, BienAir, aeratör, anguldurva, piyasemen, mikromotor Kartuş ve Rulmanları vb ürünlerimiz mevcuttur.
Arı Dental 1.1 Update
2018-09-01 Version History
Çeşitli performans iyileştirmeleri yapılmıştır.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.1
Size:
16.8 MB
Genre:
Medical Shopping
Update Date:
2018-09-01
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps