BisikletimVBen BisikletimVBen Free Get
BisikletimVBen

BisikletimVBen

Vestel Elektronik ve Sanayi Ticaret AS

1.0.1 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2017-10-16

Size

82.0 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
BisikletimVBen Description
BisikletimVBen uygulaması ile;

kendi hesabınızı oluşturup, antrenmana başlayabilir, antrenman sonunda durdurarak; katettiğiniz mesafeyi, yaktığınız kaloriyi, hızınızı ve salınımını engellediğiniz karbondioksit miktarını görebilirsiniz. Aynı zamanda sürüşünüzü sayfa içindeki ‘playlist’inizden seçeceğiniz müziklerle daha keyifli hale getirebilir, çekeceğiniz fotoğrafları kendi hesabınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla iletişim kurabilir, etkinlik oluşturabilir veya var olan etkinliklere katılabilir, bisiklet sporu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilir, güncel gelişmeleri takip edebilir, Türkiye’deki bisiklet yollarına ve tüm bisiklet kulüplerine erişebilirsiniz.

BisikletimVBen

Bu uygulama Vestel tarafından, bisiklet sporunun yaygınlaşması ve bisiklet sürücülerinin hayatının kolaylaştırılması amacıyla hazırlanmıştır. Vestel olarak spora, sağlıklı yaşama ve sürdürülebilir çevre etkinliklerine verdiğimiz önemi gösterdiğimiz Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Sponsorluğu ve 26 Nisan – 03 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Etkinlik Sponsorluğu’nun ardından bisiklete yönelik çalışmalarımızın devamını getireceğiz. Bisikletin bir ulaşım aracı olarak kullanılması ve günlük hayata entegre edilebilmesi için gerekli bilincin oluşturması yolunda hızla pedal çevireceğiz.

BisikletimVBen uygulamasının özellikleri;

Profil sayfasından kişisel bilgilerinizi düzenleyebilir; kaç km pedal çevirdiğinizi, kat ettiğiniz km’nin vücudunuzda yarattığı değişimi ve kaçıncı seviyede olduğunuzu takip edebilirsiniz.

Sosyal sayfasından uygulamanızın Facebook ve Google entegrasyonu sayesinde arkadaşlarınızı bulabilir, onlarla iletişime geçebilir ve onları uygulama içerisindeki arkadaş listenize ekleyebilirsiniz.

Rotalar sayfasından kendi rotanızı oluşturabilir, daha önce oluşturduğunuz veya arkadaşlarınızın oluşturduğu rotaları görebilir ve favori rotalarınızı seçebilirsiniz.

Gruplar sayfasından kendi grubunuzu kurabilir, bisiklet arkadaşlarınızı kendi grubunuza ekleyebilir veya kurulmuş bir gruba dahil olarak bisiklet severlerle daha sıkı bir iletişim kurabilirsiniz.

Takvim sayfasından kendi etkinliklerinizi oluşturabilir, bu etkinliklere arkadaşlarınızı davet edebilir; katıldığınız veya katılacağınız tüm etkinlikleri görüntüleyebilirsiniz.

Ayarlar sayfasından uygulamanızın bildirim ayarlarını açık konuma getirerek tüm etkinliklerden haberdar olabilir; geri bildirim ayarlarını açık konuma getirerek uygulama içinde yaşanabilecek anlık hataları raporlayabilirsiniz.

Uygulamadan çıkmak için Çıkış sayfasını kullanabilirsiniz. Bu sayfa yalnızca uygulamada offline görünmenizi sağlayacak, var olan hesabınızı silmeyecektir.

Zaman Akışı sayfasından sizin ve takip ettiğiniz hesapların anlık paylaşımlarını takip edebilir, paylaşımları beğenebilir ve yorum yapabilirsiniz.

Pedalla sayfasından, antrenmana başladığınız anda kronometreyi başlatıp antrenman sonunda durdurarak; katettiğiniz mesafeyi, yaktığınız kaloriyi, hızınızı ve salınımını engellediğiniz karbondioksit miktarını görebilirsiniz. Aynı zamanda sürüşünüzü sayfa içindeki ‘playlist’inizden seçeceğiniz müziklerle daha keyifli hale getirebilir, çekeceğiniz fotoğrafları kendi hesabınız üzerinden paylaşabilirsiniz.

Bisiklet haritası sayfasından bisiklete dair ihtiyacınız olabilecek her konumu (Kiralama, Park, Mazgal, İskele, Toplu Taşıma, Bisiklet Dostu İşletmeler, Bisiklet Tamircileri) ve bisiklet yollarını görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede sorunsuz bir bisiklet yolculuğu yaşayabilir, acil bir durumda çözümü size en yakın konumda bulabilirsiniz.

Bisiklet Tüyoları sayfasından Türkiye’deki tüm bisiklet kulüplerine erişebilir, bisiklet sporu hakkında temel bilgileri edinebilir, bisiklet sporu üzerine genel kültürünüzü geliştirebilirsiniz. Sürüş esnasında yaşadığınız problemleri, bu sayfadan edineceğiniz bilgiler çerçevesinde çözebilir; daha verimli bir sürüşe pedal çevirebilirsiniz.
BisikletimVBen 1.0.1 Update
2017-10-16 Version History
Manisa bisiklet yolu rotası eklendi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.1
Size:
82.0 MB
Genre:
Sports
Update Date:
2017-10-16
Language:
Dutch English French German Italian Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps