Cyklovýlety po Vysočině Cyklovýlety po Vysočině Free Get
Cyklovýlety po Vysočině

Cyklovýlety po Vysočině

0.0.10 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2018-12-12

Size

13.9 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Cyklovýlety po Vysočině Description
Stáhněte si aplikaci Cyklovýlety po Vysočině a poznejte krásy toho jedinečného kraje. Aplikace je elektronickou verzí tištěné brožury „Cyklovýlety po Vysočině“. Najdete v ní 40 tipů na cyklovýlety, které jsou přehledně rozděleny dle jednotlivých okresů. U každého výletu se vám zobrazí popis, vzdálenosti, doporučení na typ kola, povrch, náročnost, převýšení a kontakty na turistická informační centra. Každý výlet je samozřejmě zakreslen v mapě, kde díky turistické vrstvě uvidíte i zajímavosti a turistické cíle ve vašem okolí.

Kopce zahalené do zelených větví stromů, barvami hýřící rozkvetlé louky, údolí prozářená paprsky letního slunce, romantická skaliska i půvabná zákoutí bublajících potoků a říček. Takovou krajinu od nepaměti vyhledávali malíři. Tak nějak si představujeme ideální místo, kde bychom mohli zapomenout na starosti všedních dní. A právě taková je Vysočina – přináší poetickou inspiraci vnímavých duším a nabízí zároveň mnoho příležitostí pro aktivní odpočinek.
Malebná a mnohotvárná krajina Vysočiny je protkána hustou sítí značených cykloturistických tras, které poskytují neopakovatelné zážitky jak milovníkům přírody, tak zájemcům o unikátní památky.
Trasy vedou po lesních cestách, málo frekventovaných silničkách, zasněnými údolími, okolím vodních nádrží či po hrázích rybníků. Seznámíte se s chráněnými územími i památkami lidového stavitelství, navštívíte půvabná městečka s mnoha stavebními památkami, představí se vám působiště významných osobností. Můžete se pokochat pohledem na krajinu z romantických vyhlídek nebo několika rozhleden.
Zdatnější cyklisté dají přednost náročnějším terénům Žďárských a Jihlavských vrchům, rodiny s dětmi využiji trasy vedené údolími a po mírnějších táhlých svazích s nádhernými výhledy.

Podrobnější informace o turistické nabídce Vysočiny naleznete na webových stránkách www.region-vysocina.cz
Cyklovýlety po Vysočině 0.0.10 Update
2018-12-12 Version History
Oprava uživatelské polohy na mapě detailu trasy.
More
More Information
Price:
Free
Version:
0.0.10
Size:
13.9 MB
Genre:
Travel
Update Date:
2018-12-12
Developer:
Radek Jaros
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps