Dekoral iColor Dekoral iColor Free Get
Dekoral iColor

Dekoral iColor

PPG Architectural Finishes, Inc.

1 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2013-04-03

Size

2.9 MB

Screenshots for iPhone

Dekoral iColor Description
Aplikacja iColor Dekoral umożliwia wirtualne rozpoznawanie oraz wizualizację na wybranych wnętrzach kolorów z palety Dekoral i Dekoral Fashion.
Program pomocny będzie wszystkim planującym malowanie swoich wnętrz a także architektom wnętrz, developerom i wykonawcom.

Jeśli spodobał Ci się jakiś kolor , zrób zdjęcie, a iColor zidentyfikuje go, bazując na paletach farb Dekoral i Dekoral Fashion. Aplikacja pomoże Ci również w znalezieniu odpowiednich odcieni kontrastujących lub harmonijnie łączących się z wybranym kolorem. Wystarczy, że dodasz kolory, na które się zdecydowałeś do ulubionych i już możesz rozpoczynać zabawę!
Aplikacja iColor umożliwia wirtualne malowanie na wcześniej wykonanym zdjęciu lub w „czasie rzeczywistym” – program wykona „zrzut ekranu” powierzchni i naniesie na nią wybrany kolor. Wszystko co musisz zrobić, to nanieść krzyżyk na miejsce, które chcesz pomalować lub przytrzymać znacznik trybu malowania w „czasie rzeczywistym” na linii sufit-ściana.
Dzięki iColor możliwe jest także sprawdzenie, jaka ilość farby będzie potrzebna do pomalowania naszego pomieszczenia (umożliwia to wbudowany w program kalkulator), a także szybkie znalezienie sklepu w Twojej okolicy, w którym będziesz mógł nabyć produkty w wybranych kolorach.

Zapraszamy do wirtualnego malowania!
Dekoral iColor 1 Update
2013-04-03 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1
Size:
2.9 MB
Genre:
Lifestyle
Update Date:
2013-04-03
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps