ELI – Elektroninė ligos istorija ELI – Elektroninė ligos istorija Free Get
ELI – Elektroninė ligos istorija

ELI – Elektroninė ligos istorija

TIKi

1.1.3 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2017-05-22

Size

29.4 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
ELI – Elektroninė ligos istorija Description
Programėlė skirta Santa-HIS elektroninės ligos istorijos (ELI) naudojimui mobiliajame įrenginyje.

ELI programėlė atlieka šias funkcijas:
- ERA. Tai nuoroda į elektroninės raštinės modulį.
- Personalo modulis. Galite surasti darbuotoją, peržiūrėti darbo vietos informaciją, kontaktus, išsiųsti darbuotojui SMS, paskambinti, parašyti el. laišką ir kt. Administratoriai gali padaryti, redaguoti ir įkelti darbuotojo nuotrauką.
- Vaizdų modulis (PACS). Galite įkelti į Vaizdų archyvavimo ir komunikavimo sistemą (PACS) ir susieti su pacientu atskiras nuotraukas, jų serijas ir filmus DICOM formate.
- Dokumentų modulis. Skirtas dokumentų skenavimui. Programėlė automatiškai ar rankiniu būdu nustato lapo ribas, ištiesina kraštus, paverčia vaizdus į PDF, įkelia į ELI ir suriša su pacientu. Yra dokumento meta duomenų įvedimo galimybė.
- ELI nuoroda. Pasirinkus šią nuorodą, ELI atsidarys atskiroje programoje (Safari). Nauda – nebereikės iš naujo įvedinėti slaptažodžio, o ELI automatiškai nustatys tas pačias teises, kokias turite darbo kompiuteryje.
- Trikiai. Tai nuoroda į naujo trikio (trikties) registravimą. Ten pat galima peržiūrėti visą Jūsų registruotų trikčių sąrašą su įvykdymo būsenomis.

iPad papildomos funkcijos:
- EPS modulis skirtas slaugytojoms peržiūrėti skyriaus Elektroninėje paskyrimų sistemoje (EPS) paskirtus vaistus, juos nurašyti, pažymėti suvartojimą. Rodomas tik su EPS dirbantiems asmenims.
- PSF modulis. Jis skirtas pacientų sutikimo formų, informacinių lapų elektroniniam pasirašymui. Rodomas tik su PSF dirbantiems asmenims.
ELI – Elektroninė ligos istorija 1.1.3 Update
2017-05-22 Version History
- Pataisyta VPN konfiguracija.
- Pataisytas QR kodo skenavimas.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.1.3
Size:
29.4 MB
Genre:
Medical
Update Date:
2017-05-22
Developer:
TIKi
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps