Femince Femince Free Get
Femince

Femince

2.6.5 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2020-11-06

Size

18.3 MB

Screenshots for iPhone

Femince Description
Femince, regl dönemini ve gebeliği en yakından takip etmene yardımcı olan ve sorularının cevaplarının uzmanı tarafından cevaplanmasını sağlayan bir App Store ve Play Store uygulamasıdır.

Kendini özel hissetmen için elimden geleni yapıyorum!

Adet takvimini, regl döngünü, yumurtlama günlerini senin için takip ediyor ve sana her gün doktor gözünden hem magazin hem de sağlık içerikli bloglar sunuyorum. Gelişen sağlıktan anlık haberdar olmak, adet takvimin ile yumurtlama günlerini kontrol altına almak, gebe kategorisinde haftan ile ilgili detaylı bilgi almak ve aklına gelen her şeyi duvar kategorisinden ise Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Sevtap Hamdemir Kılıç tarafından cevaplanmasını istemez misin? O zaman Femince artık cebinde!

Uygulamayı ücretsiz indirdikten sonra kişisel tarihlerini bana söylemen yeterli. Menopoza girdin mi? Gebe misin? Gebelik mi istiyorsun? Korunmayı mı düşünüyorsun? Tüp bebek tedavisinde misin? Son adet tarihin nedir? Tüm bu sorulara cevap verdikten hemen sonra uygulama artık senin.

Peki uygulama içerikleri Nelerdir?

Takvim Nedir?

Takvime son adet tarihini kaydederek, adetine kaç gün kaldığını, ne zaman yumurtlama günlerin olduğunu, en riskli yumurtlama döneminin hangi gün olduğunu görebiliyor, İlaçlarını, tansiyonlarını veya farklı ölçümlerini günlerin içerisine not düşebiliyorsun.

Femince Blog Nedir?

Blog sayfasındaki başlıklarımız altında güncel tüm yazılara ulaşman mümkün. Sağlık, kadın sağlığı, astroloji, yemek, sosyal yaşam, ilişkiler, cinsellik, yeni doğan, anne sütü ve emzirme gibi bir kadının neye ihtiyacı var ise hepsini seninle paylaşıyorum ve bu paylaşımlarımdan haberdar olman için sana bildirim gönderiyorum.

Duvar Nedir?

Duvar bölümü tamamen senin ilgi alanına özel. Gebe isen sadece gebelerin sorduğu soruları, tüp bebek hastası isen sadece tüp bebek hastalarının sorduğu soruları veya jinekoloji hastası isen sadece jinekoloji grubunun sorduğu soruları okuyabiliyor sende istediğin soruyu istediğin zaman sorabiliyorsun. Peki soruları kim cevaplıyor? Soruların tamamını Prof. Dr. Sevtap Hamdemir Kılıç olarak ben cevaplıyorum.
Sana da destek olmak, aklındaki soruları gidermek isterim.

Anne/Bebek Nedir?

Anne/bebek kategorisinde bebeğinin aylık gelişimlerini takip edebilirsin. Bebeğin ile ilgili sana önerilerimiz olacak.

Gebelik Takvimi Nedir?

Gebelik takvimi sadece kategorisini gebe seçenlere özel bir seçenek. Gebe takvimi olarak kullanabileceğin bu alanda girdiğin son adet tarihini baz alarak gebelik haftanı hesaplıyor, bebeğinin haftası ile uyumlu ölçümleri hakkında sana ipuçları veriyor ve seni nelerin beklediğini sana önceden söylüyor. A tabi bir de doğuma kaç gün kaldı sorusunun cevabı da hep hazır.

Klinik takipli hastalarımız ise uygulamadan online sonuçlarını görüntüleyebiliyor ve online randevu alma imkanına sahip oluyor.

Regl takvimi ve gebe takibi uygulamanın yanı sıra pek çok imkân artık Femince ile cebinde!
Femince 2.6.5 Update
2020-11-06 Version History
- Duvardaki sorunuza yanıt gelince bildirim gönderiliyor.
More
More Information
Price:
Free
Version:
2.6.5
Size:
18.3 MB
Genre:
Productivity
Update Date:
2020-11-06
Developer:
Sevtap Hamdemir Kl
Language:
English
More
You May Also Like