Gelecek Sahnede Gelecek Sahnede Free Get
Gelecek Sahnede

Gelecek Sahnede

1.3 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2019-06-10

Size

17.9 MB

Screenshots for iPhone

Gelecek Sahnede Description
Forte Kültür Sanat Akademi’nin kültür ve sanat sosyal platformu olan Gelecek Sahnede’nin başlattığı “Gelecek Sahnede Online Kültür Sanat Yarışması”nın ilki, 2019 yılı Mart-Mayıs döneminde hayata geçirildi. Eğitim kurumları için özel tasarlanmış bir modele sahip bu farklı yarışma, Türkiye’nin bugüne kadar yapılmış en geniş kapsamlı ve eğitim kurumu destekli tek yetenek yarışması olma özelliğine sahip.

Gelecek Sahnede Online Kültür Sanat Yarışması’nı alışılagelmiş diğer yetenek yarışmalarından ayıran en önemli özellik, onun dijital dünyanın gerekliliklerine uygun şekilde tasarlanmış olması ve bu sayede tüm süreçlerinin bir mobil uygulama üzerinden yürütülmesi.

Genç sanatçı adaylarına yeteneklerini ve çalışmalarını sahneye koyma cesareti veren Gelecek Sahnede Online Kültür Sanat Yarışması’nın mobil uygulaması, yarışmanın performans izleme, oylama ve sonuç takip etme gibi aşamalarının tamamını tek platformda topluyor.

Uygulama Sayesinde Yapabilecekleriniz:
- Yarışmaya katılmak için başvuru yapabilirsiniz.
- Yarışma hakkında detaylı bilgi alabilir, katılım koşullarını öğrenebilirsiniz.
- Yarışmacıların her birinin profiline bakarak hangi okuldan ve hangi sınıftan katıldığını, hangi branşlarda yarıştığını görebilirsiniz.
- Yarışmaya katılan tüm yarışmacıların performanslarını izleyebilirsiniz.
- Beğendiğiniz yarışma performansına oy verebilirsiniz.
- Yarışmacıların her birine ne kadar halkoyu verildiğini görebilirsiniz.
- Yarışmacıların, branşlarına göre başarı sıralamalarını takip edebilirsiniz.
- Jüri üyelerinin kimler olduğunu görebilirsiniz.
- Yarışmacılara verilen jüri oylarını takip edebilirsiniz.

Yarışmaya katılım, birkaç aşamadan oluşuyor. İlk adımda öğrencinin, yarışmanın mobil uygulaması ya da web sitesi üzerinden (www.geleceksahnede.com) ön kayıt yapması gerekiyor. Bu adım, yarışmaya katılım sırasında veli onayının alınmış olması ve öğrencinin kendi eğitim aldığı sanat öğretmenine bilgi verilmesi açısından önem taşıyor.

Katılımın ikinci basamağında, öğrenci kendi öğretmeniyle birlikte okul sınırları içerisinde yarışma için bir video çekiyor veya katılacağı alan resim branşı ise eserini fotoğraflıyor. Yarışmaya gönderilecek içeriğin sisteme iletilmesi de öğretmen veya veli refakatinde yapılıyor.

Yarışmanın son aşamasında ise tüm performanslar uygulama üzerinden halk ve jüri oylamasına sunuluyor; bu nedenle, yarışmacılara destek olmak isteyen herkesin uygulamayı yüklemesi ve sistem üzerinden oy vermesi gerekiyor. Mayıs ayında sonuçlanacak olan yarışmanın kazananları ve aldıkları puanlar da yine uygulama üzerinden duyurulacak.

İlkokul, ortaokul ve lise olmak üzere 3 ayrı seviyede ve dans, enstrüman, resim olmak üzere de 3 ayrı branşta gerçekleşen yarışma, sanata gönül veren öğrencilerin başvurularını bekliyor.

Forte Kültür Sanat Akademi ve Gelecek Sahnede, tüm yarışmacılara başarılar diler…
Gelecek Sahnede 1.3 Update
2019-06-10 Version History
Sonuç ekranları iyileştirildi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.3
Size:
17.9 MB
Genre:
Entertainment
Update Date:
2019-06-10
Developer:
Forte Akademi
Language:
English
More
You May Also Like