Kelime Avı Oyunu Kelime Avı Oyunu Free Get
Kelime Avı Oyunu

Kelime Avı Oyunu

1.7 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2019-11-08

Size

14.0 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Kelime Avı Oyunu Description
Saklı kelimeleri tek tek avlayın puan kazanın.
Kelime Avı oyununda size rastgele seçilmiş 12 adet kelime verilir ve bu kelimeleri 5x5'lik bir tahtaya karışık bir şekilde yerleştirilmiş harflerden hızlı bir şekilde bulmanız istenir.

Kelimeleri tahtadaki harfler üzerinde parmağınızı kaldırmadan hareket ettirerek oluşturmanız gereklidir. Kelimeleri, parmağınızı bir harften diğerine; sağa, sola, yukarı, aşağı veya çapraz yöndeki harflere götürerek oluşturabilirsiniz. Parmağınızı hareket ettirirken üstünde geçtiğiniz harfler kelime listesinin en üstünde büyük harflerle görüntülecektir. Böylelikle doğru bir kelime oluşturup oluşturamadığınız anlık olarak takip edebileceksiniz. Parmağınızı tahtadan kaldırdığınızda üzerinde gezinerek seçtiğiniz harfler sizden istenen kelimelerden birini tutuyorsa, üzerinde gezindiğiniz harfler farklı bir bir renkle gösterilecektir. Kelimeyi bulduğunuzda sizden istenen kelimeler listesinden bulunan kelime çıkartılacaktır. Bu listeki tüm kelimeler bulunduğunda ise oyun bitecektir.

Eğer bir harften diğerine ilerlerken yanlış yönde gittiğinizi farkederseniz, parmağınızı kaldırıp tekrar baştan başlayabilirsiniz. Bazen, bazı kelimeler tahta üzerinde farklı şekillerde yazılabilir. Diğer bir deyişle aynı kelime için birden fazla seçim kombinasyonu olabilir. Unutmayın, bu oyunda en önemli kriter hızdır. Ne kadar hızlı olursanız o kadar çok puan kazanırsınız. Onun için önce düşünüp sonra hamlenizi yapmak size daha çok puan kazandıracaktır.

Puanınız cevap süreniz ve kelimenin uzunluğuyla doğru orantılı bir şekilde hesaplanır. Kelimenin uzunluğu alacağınız puanı artırır. Aynı zamanda kelimeleri ne kadar hızlı bulursanız o kadar çok puan kazanırsınız.

Oyun geniş kelime arşivi ve eğlenceli akışı sayesinde elinizden düşüremeyeceğiz bir eğlence aracı haline gelecektir. Bazen bu kelimeyi oluşturmak mümkün değil bunda hata var derken, biraz daha dikkatli baktığınızda ben bunu nasıl farkedememişim diye kendinize kızacaksınız.

Oyunu hem online (çevrim içi) hem de offline (çevrim dışı) olarak oynayabilirsiniz. Oturum açmadan da oynayabilirsiniz. Ancak oturum açmazsanız oyun sırasında kazandığınız puanlar sıralamaya yansıtılmaz ve diğerleri ile yarışma şansınız olmaz.

Uygulamaya değer katacak nitelikte tüm isteklerinizi uygulamanın içindeki bulunan 'Diğer' bölümünden bize iletebilirsiniz. Bu istekleriniz özenle değerlendirilecek ve en çok istek alan özellikler zaman içinde uygulamaya eklenecektir.

Herkese iyi eğlenceler ve bol şanslar.
Kelime Avı Oyunu 1.7 Update
2019-11-08 Version History
- Karanlık modda yaşanan sorunlar giderildi.
- İyileştirmeler ve küçük düzeltmeler yapıldı.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.7
Size:
14.0 MB
Genre:
Games Puzzle
Update Date:
2019-11-08
Developer:
Tansel Demir
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps