Magistra Magistra Free Get
Magistra

Magistra

Mobilist

1.0.3 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2018-03-08

Size

114.5 MB

Screenshots for iPhone

More Screenshots for iPad
Magistra Description
Magistra “ders edebiyat”, YKS’ye ve edebiyat derslerine çalışırken yararlanacağınız en geniş kapsamlı içeriğe ve en özgün formata sahip uygulamadır. Çoktan seçmeli ve açık uçlu soruların bir arada olduğu uygulamada her kart, aynı yanıta yönelen ve giderek kolaylaşan üç sorudan oluşur. 1000’den fazla kart -başka bir deyişle 3000’den fazla ipucu- lise edebiyat müfredatına tam uyumludur ve düzey kazanımları gözetilerek hazırlanmıştır.

Magistra “ders edebiyat” uygulamasının Tekli Oyuncu aşamasında kendinizle, Çoklu Oyuncu aşamasında rakibinizle yarışırken bilgileriniz kalıcı hâle gelecek. Oynarken öğreneceğiniz için edebiyat konularının ne kadar kolay anlaşılabildiğine şaşıracaksınız.

Magistra “ders edebiyat” Öğrenirken seçeneğinde kartlar kronolojik veya tematik bir düzen gözetilerek hazırlanmıştır. Örneğin halk edebiyatının özelliklerini, ürünlerini ve sanatçılarını 13.yy.dan 21.yy.a dek sıralı bir şekilde bu aşamada değerlendireceksiniz. Sonra Magistra “ders edebiyat” Oynarken aşamasına geçip karışık sırayla gelen kartları bilmeye çalışacaksınız. Kolaylaştıkça puanı azalan üçer sorudan oluşan kartlarla ne kadar çok oynarsanız o kadar kalıcı öğrenme sağlamış olacaksınız.

Magistra “ders edebiyat”, oynarken öğreneceğiniz, öğrenirken oynayacağınız tek uygulamadır. Magistra’yı ne kadar oynarsanız o kadar öğrenirsiniz!

Marka Sahibi ve Koordinatör Buğra Han BAŞ
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.3
Size:
114.5 MB
Genre:
Games Card
Update Date:
2018-03-08
Developer:
Mobilist
Language:
English
More
You May Also Like
Developer Apps