Marka Melekleri Marka Melekleri Free Get
Marka Melekleri

Marka Melekleri

1.0.5 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2018-10-25

Size

46.4 MB

Screenshots for iPhone

Marka Melekleri Description
- Neden Marka Melekleri?
Sosyal Medya ve dijital platformlarda yüzlerce markayı takip ediyor, beğeniyor ve onlar hakkında yorum, beğeni ve paylaşım yapıyoruz. Peki size, yaptığınız tüm bu işlemler için para ödeyeceğimizi söylesek, cevabınız ne olurdu? Hepimiz dijital platformlarda tuttuğumuz takımı sonuna kadar savunuyor, görüşlerini sevdiğimiz bir yazara beğeni gönderiyor, fanatiği olduğumuz sanatçıya yorum yazıyor veya onunla ilgili konuşuyoruz. Yani doğrusu ve yanlışı ile inandığımız, fanatiği olduğumuz olgunun peşinden gider ve herkese karşı onu korumaya çalışırız. Bu içgüdüsel duygu her insanda böyledir.


- Bunun adı brand royalty yani marka sadakatidir.
Marka sadakati bir müşteri davranış biçimidir aslında, markaya kendini adamıştır ve sürekli satın alma eğilimi ve onu yüceltme eğilimi içindedir. Tıpkı az evvel sizlere verdiğimiz örneklerde olduğu gibi Sadık müşterilerdir ve markayı pazarlayan ve kendi çevresi başta olmak üzere çevrim içi ve dışı kanallardan pozitif mesajlar veren birer marka elçileridir aslında. Ve bu işi ücretsiz olarak yaparlar, beğenilerini herhangi bir karşılık beklemeden sunarlar.


Fakat biz bu elçileri yüreklendirmek, online ortamda sadakatlarını dile getirmelerini sağlamak ve bunun karşılığında da her ay bütçelerine katkı sağlamalarını amaçlıyoruz. Kısaca marka melekleri olarak; Markanızı destekleyecek ve bunun karşılığında para kazanacaksınız Yapmanız gereken ise çok basit Görev seçimini yap Beğen, paylaş, yaz, yorumla Ve para kazan! Dilediğin zaman tahsilatını yap Haydi şimdi hemen başla!
Marka Melekleri 1.0.5 Update
2018-10-25 Version History
bug fixes
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.5
Size:
46.4 MB
Update Date:
2018-10-25
Developer:
salih budak
Language:
English
More
You May Also Like