Plotek.pl Plotek.pl Free Get
Plotek.pl

Plotek.pl

3.0.6 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2019-07-16

Size

32.5 MB

Screenshots for iPhone

Plotek.pl Description
Aplikacja Plotek, czyli newsy z showbizu, gorące fotki, historie zza kulis, niepublikowane nigdzie indziej materiały - wszystko w jednym miejscu!

Poznaj zupełnie nową, jeszcze gorącą wersję aplikacji stworzonej specjalnie z myślą o Was, czyli czytelnikach serwisu Plotek.pl.

Nowa aplikacja Plotek to duuuuużo łatwiejszy dostęp do najświeższych newsów ze życia gwiazd. Bądź zawsze na bieżąco, komentuj, przeglądaj galerie zdjęć, fotostory i materiały wideo bezpośrednio w aplikacji.

W nowej wersji nawigacja jest jeszcze wygodniejsza - wybieraj między newsami, galeriami i wideo!

NEWSY
Najświeższe newsy i gorące plotki z życia gwiazd zobaczysz bezpośrednio w przewijanym streamie aplikacji - wszystko w jednym miejscu. Zawsze aktualne i odświeżane z minuty na minutę. Teraz możesz komentować newsy i przeglądać komentarze innych.

GALERIE I WIDEO
Oglądaj zdjęcia gwiazd i ciekawe wideo w aplikacji nie martwiąc się o ilość pobieranych danych - jakość materiałów dostosuje się do szybkości Twojego łącza.

NIE PRZEGAP
Odbieraj powiadomienia o plotkach z pierwszej ręki, od razu i najszybciej dzięki powiadomieniom push, które możesz włączyć lub wyłączyć w każdej chwili.
Plotek.pl 3.0.6 Update
2019-07-16 Version History
Poprawione wyświetlanie na iPhone X/r/s
Poprawione wczytywanie się artykułów
More
More Information
Price:
Free
Version:
3.0.6
Size:
32.5 MB
Update Date:
2019-07-16
Developer:
AGORA SA
Language:
English Polish
More
You May Also Like
Developer Apps