Pomocnik dietetyczny Pomocnik dietetyczny Free Get
Pomocnik dietetyczny

Pomocnik dietetyczny

1.2.3 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2021-03-09

Size

89.5 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Pomocnik dietetyczny Description
Jesteś na diecie i w przepisie masz produkt, który chcesz zamienić na inny, ale nie wiesz ile go użyć? Dzięki tej aplikacji zrobisz to w szybki oraz prosty sposób. Koniec z liczeniem proporcji produktów ręcznie - Pomocnik dietetyczny przeliczy to za Ciebie.

Dzięki tej aplikacji obliczysz wskaźniki, które dadzą Ci pogląd na stan Twojej sylwetki oraz organizmu.

Wskaźnik masy ciała (ang. body mass index, BMI) to szybka i wygodna metoda do obliczenia własnego wskaźnika BMI. Wskaźnik ten jest wykorzystywany do określenia występowania otyłości, która jest związana z ryzykiem pojawienia się groźnych chorób: miażdżycy, choroby niedokrwiennej serca, udaru mózgu, czy nawet nowotworów.

Zapotrzebowanie kaloryczne określa ile kalorii musisz dostarczyć swojemu organizmowi, aby utrzymywać podstawowe funkcje organizmu uzględniając również aktywność fizyczną i kalorie spalane podczas codziennych czynności.

Stosunek obwodu talii do obwodu bioder (ang. waisthip ratio, WHR) jest współczynnikiem obliczanym poprzez podzielenia obwodu talii przez obwód bioder. WHR stosowany jest do oceny rodzaju otyłości oraz rozmieszczenia tłuszczu podskórnego w ciele człowieka.

Procentowa zawartoć tłuszczu w organiźmie (ang. body fat percentage, BF%) określa ilość tkanki tłuszczowej w ciele człowieka. Zawartoć tłuszczu w organiźmie jest różna i zależy w głównej mierze od płci oraz wieku. BF% powinien być głównym odniesieniem do kontrolowania naszej sylwetki, ponieważ spadek kilogramów wiąże się jednocześnie ze spadkiem poziomu tkanki tłuszczowej.

Dodatkowo sprawdzisz makroskładniki produktów.

Dzięki dziennikowi postępów możesz na bieżąco zapisywać oraz sprawdzać swoje osiągnięcia. To pomoże Ci śledzić ile zgubiłeś/aś kilogramów oraz ile centymetrów w obwodach Ci ubyło.

Chcesz mieć większą kontrolę nad swoimi osiągnięciami? Porównywanie osiągnięć w dzienniku postępów pomoże Ci w łatwy oraz szybki sposób sprawdzić jak na przestrzeni czasu przebiegała Twoja droga do osiągnięcia sukcesu.

Masz dość ciągłego przeszukiwania książek kucharskich oraz stron internetowych w poszukiwaniu ulubionych przepisów? Teraz możesz wrzucić wszystkie przepisy do aplikacji i mieć je zawsze przy sobie. Funkcjonalność komponowania dań umożliwia Ci tworzenie własnych przepisów. Podczas dodawania produktów do dania aplikacja na bieżąco przelicza wartości odżywcze dania.

Zdrowy, aktywny tryb życia oraz właściwa dieta to najlepszy sposób na to, aby zachować idealną figurę.

Chcesz schudnąć, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Na początek oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne, dzięki któremu będziesz wiedział/a ile kalorii musisz zjeść w ciągu dnia aby stopniowo tracić na wadze.

Dzięki tej aplikacji bycie FIT stanie się prostsze niż myślisz.
Pomocnik dietetyczny 1.2.3 Update
2021-03-09 Version History
Optymalizacja + wsparcie dla iOS 14.4
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.2.3
Size:
89.5 MB
Update Date:
2021-03-09
Developer:
Dawid Gawlowski
Language:
Polish
More
You May Also Like
Developer Apps