SadeceBiYemek Eros Çöpçatan SadeceBiYemek Eros Çöpçatan $1.99
SadeceBiYemek Eros Çöpçatan

SadeceBiYemek Eros Çöpçatan

5.0 for iPhone
$1.99
0

0 Ratings

Update Date

2020-05-08

Size

12.5 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
SadeceBiYemek Eros Çöpçatan Description
Yapay Zeka Destekli Çöpçatan

■ Her ay en iyi en az 1-4 eşleştirme
■ Sadece ücretli üyeler
■ Eşleştiğiniz kişilerle canlı sohbet ve akıllı mesajlaşma

Türkiye'nin 30 büyük şehrinde ve Berlin, Paris, Kıbrıs, Amsterdam, Brüksel, Moskova, Londra ve New York'ta Türklerle tanış.

Akıllı Uyum ve Eşleştirme Algoritması
SadeceBi’Yemek'in gelişmiş algoritması sevdiğin yüzleri ve karakter özelliklerini zaman içerisinde öğrenir ve seni şehrindeki en uygun kişilerle eşleştirir. Sana özel çalışan gelişmiş yapay zekamız seni bulunduğun şehirdeki diğer üyelerimizle duygusal, zihinsel ve fiziksel uyumuna göre her ay eşleştirir. Eğlenceli ve kolay.

%100 Gizlilik
SadeceBi’Yemek'te sadece eşleştiğin kişiler sınırlı bir süreyle bilgilerini görüntüleyebilir. Eşleştirme gerçekleştiğinde sohbete anında ve ücretsiz olarak başlayabilirsin. Eşleştiğin kişiler ismini sen paylaşmadan bilmezler. Eşleştirmelerde her zaman adının ve soyadının baş harfleri görünür. Konum veya adres bilgisi hiçbir zaman sormayız. Kişisel bilgilerini 3. taraflarla hiçbir zaman paylaşmayız.

Güvenli Platform
Patent bekleyen teknolojimiz sektördeki rakipsiz güvenlik ve eşleştirme deneyimini sunabilmek için bilgilerini sürekli olarak doğrular. SadeceBi’Yemek'te sahte hesaplarla karşılaşmaz ve sadece ciddi ilişki düşünen insanlarla yüzyüze tanışma fırsatı elde edersin.


Bilimsel verilere dayalı, karakter ve tercihlerine uygun insanlarla seni tanıştıran ve bir araya getiren Türkiye'nin en büyük profesyonel çöpçatanlık kulübü. SadeceBi’Yemek'e şimdi Türkiye'nin ve dünyanın her yerinden üye olabilir ve şehrini istediğin zaman değiştirebilirsin. Eğer herhangi bir bilgini (yaş hariç) güncellemek istersen, çıkış yapıp aynı telefon numarasıyla üyelik işlemini tekrar başlatabilirsin.

Ücretlendirme
Üyelik süresi taahhüdü gerekmemektedir. SadeceBi’Yemek Premium üyelik aylık 19.99 TL'dir. Satın alım onaylandıktan sonra ödemeniz iTunes hesabınızdan tahsil edilir ve aylık üyeliğiniz iTunes hesap ayarlarınızdan mevcut periyod bitiminin 24 saat öncesinde iptal edilinceye kadar aynı ücret ve süre ile otomatik yenilenir.

Gizliliğiniz bizim için çok önemlidir. Tüm kişisel bilgileriniz güvenli olarak tutulur, hiçbir zaman satılmaz ve paylaşılmaz. Söz veriyoruz.
Gizlilik Politikası: https://goo.gl/YtpX7d
Kullanım Şartları: https://goo.gl/Z2NNXr

Yardım ve Diğer Bilgiler
SadeceBi’Yemek servisi ile ilgili tüm görüş ve önerilerini destek@sadecebiyemek.com adresine iletebilirsin.
SadeceBiYemek Eros Çöpçatan 5.0 Update
2020-05-08 Version History
+ Uygulamaya canlı sohbet ve akıllı mesajlaşma geldi.
+ Genel hata düzeltmeleri ve geliştirmeler.
More
More Information
Price:
$1.99
Version:
5.0
Size:
12.5 MB
Update Date:
2020-05-08
Developer:
Huggr, Inc.
Language:
Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps