Sport Gdańsk Sport Gdańsk Free Get
Sport Gdańsk

Sport Gdańsk

1.0.5 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2020-12-16

Size

7.8 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
Sport Gdańsk Description
SportGdańsk to aplikacja dla osób aktywnych, żywo zainteresowanych wydarzeniami sportowymi oraz zajęciami rekreacyjnymi w Gdańsku. To narzędzie ułatwiające nawigację po imprezach organizowanych przez Gdański Ośrodek Sportu.
Aplikacja pomoże zaplanować swoją aktywność sportową, w szybki sposób przedstawi podstawowe informacje o zbliżających się zawodach, a także ułatwi rejestrację do najważniejszych wydarzeń sportowych w Gdańsku, takich jak Maraton Gdańsk, Triathlon Gdańsk czy Bieg Westerplatte, czy mniejszych, takich jak Cross Duathlon czy Gdańskie Biegi na Piątkę. W przypadku wyjątkowych imprez, takich jak Bieg Westerplatte Wirtualnie, pomoże zarejestrować swój udział i osiągnięty wynik, a także przesłać dane do organizatora.
Aplikacja to także przewodnik po cyklicznie odbywających się w Gdańsku zajęć bezpłatnych, takich jak zumba, joga, treningi biegowe czy zajęcia dla seniorów.
SportGdańsk jest jedną z pierwszych tego typu aplikacji w Polsce, umożliwiającą zarówno mieszkańcom miasta jak i odwiedzającym je osobom w prosty, szybki sposób zaznajomić się z ofertą sportową i rekreacyjną dużej metropolii.
Sport Gdańsk 1.0.5 Update
2020-12-16 Version History
Staramy się aktualizować aplikację regularnie, aby dostarczyć jak najlepszy produkt. Ta wersja zawiera kilka poprawek błędów oraz ulepszeń wydajności.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.5
Size:
7.8 MB
Genre:
Sports
Update Date:
2020-12-16
Developer:
STS-2 s.c.
Language:
English Polish
More
You May Also Like
Developer Apps