TRT Bil Bakalım TRT Bil Bakalım Free Get
TRT Bil Bakalım

TRT Bil Bakalım

1.0.16 for iPhone
Free
0

0 Ratings

Update Date

2020-12-13

Size

78.6 MB

Screenshots for iPhone

TRT Bil Bakalım Description
Bil Bakalım, sekizi ana kategori olmak üzere, onlarca alt kategoride oynama imkanı veren yeni nesil bir bilgi yarışmasıdır. Sürekli güncellenen havuzuyla dünya tarihinden gastronomiye, Yeşilçam’dan başkentlere kadar binlerce soru sizleri bekliyor.

Reklamsız ve ücretsiz oluşuyla oyun zevkini arttıran Bil Bakalım’da iki farklı oyun modu bulunuyor; “tek başına” yahut “karşılıklı”

Adından da anlaşılacağı üzere “tek başına” bireysel olarak tecrübe ettiğiniz bir etkinlik. Dilediğiniz kategoride zamana karşı oynayıp puan ve altın kazanarak liderlik tablosuna girebilir, bütün oyuncularla rekabet ederek “tüm zamanlar”ın rekorlarını kırabilirsiniz.

“Karşılıklı” kategorisinde ise ister rastgele bir rakiple eşleşin, isterseniz de oyun kurup dilediğiniz kişiye davetiye göndererek teke tek yarışabilirsiniz.Dilerseniz de on kişiye kadar kullanıcının aynı anda yarışabileceği bir oyun oluşturabilir, aileniz ve dostlarınızla hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken programı indirmek ve oynamaya başlamak…
Daha fazla eğlence için arkadaşlarınıza oyun daveti atmayı unutmayınız.

İyi eğlenceler!
TRT Bil Bakalım 1.0.16 Update
2020-12-13 Version History
Yeni yaptığımız düzenlemeyle artık çoklu oyun modlarında soruları oylayabilir; beğendiğiniz ya da beğenmediklerinizi işaretleyebilirsiniz. Buna ek olarak, çoklu odadaki bazı kritik hatalar da düzeltildi. Performansı yukarı çıkarmak için optimizasyon çalışmalarına devam edildi.
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0.16
Size:
78.6 MB
Update Date:
2020-12-13
Language:
Turkish
More
You May Also Like
Developer Apps