Wiadomości Rolnicze Polska Wiadomości Rolnicze Polska Free Get
Wiadomości Rolnicze Polska

Wiadomości Rolnicze Polska

Plantpress Sp. z o.o.

1.0 for iPhone, iPad
Free
0

0 Ratings

Update Date

2016-06-10

Size

9.7 MB

Screenshots for iPhone

iPhone
More Screenshots for iPad
Wiadomości Rolnicze Polska Description
Wiadomości Rolnicze Polska to codzienna porcja świeżych informacji o rolnictwie i dla rolnictwa. Naszą gazetę i stronę internetową tworzymy już od 2003 roku z myślą o gospodarstwach, firmach, instytucjach i organizacjach działających w obszarze rynku rolnego. WRP to profesjonalne poradniki dotyczące produkcji roślinnej i zwierzęcej, relacje z najważniejszych wydarzeń branżowych w kraju, porady prawne, wywiady z rolnikami i naukowcami o interesujących zagadnieniach z dziedziny agro, informacje branżowe, czy prezentacja nowości w ofercie firm i najnowszych rozwiązań technicznych oraz technologicznych stosowanych w rolnictwie.

Każdego roku publikujemy 11 wydań, a średni nakład roczny wynosi ponad 50 000 egzemplarzy i jest kontrolowany przez Związku Kontroli Dystrybucji Prasy (ZKDP). Wiadomości Rolnicze Polska są dystrybuowane poprzez instytucje ściśle związane z życiem i pracą rolników oraz hodowców: Izby Rolnicze, Agencje Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Ośrodki Doradztwa Rolniczego, organizacje i związki skupiające producentów zwierząt, jak: Polsus, Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Polskie Zrzeszenie Producentów Bydła Mięsnego, a także firmy rolnicze oraz sieci sklepów z artykułami rolniczymi.

Współpracujemy z Ośrodkami Naukowymi oraz ekspertami z branży rolniczej, którzy zapewniają nam wsparcie merytoryczne oraz dostęp do najbardziej sprawdzonych informacji. Rozwinięcie tematyki poruszanej w artykułach dostępne jest na naszej stronie internetowej www.wrp.pl. Tam również można obejrzeć foto- oraz videogalerie z doświadczeń na polach, wystaw i targów, czy konferencji.

Działy tematyczne czasopisma:
• Informacje z branży;
• uprawa;
• warzywnictwo wielkotowarowe;
• hodowla zwierza;
• technika rolnicza;
• relacje z targów, konferencji oraz innych ważnych wydarzeń z branży rolniczej.


Nasza misja:
Chcemy informować rolników o nowoczesnej technologii, dostarczać wiedzy i rozwiązań, które będą oni mogli zastosować w praktyce w swoich gospodarstwach. Bo nie liczy się tylko wiedza teoretyczna – dla WRP ważniejsza jest możliwość zastosowania jej w praktyce. Dlatego dajemy cenne porady i wskazówki, aby zoptymalizować prace w gospodarstwie i zyskać więcej na danej produkcji. Dla nas najważniejsza jest jakość!
Wiadomości Rolnicze Polska 1.0 Update
2016-06-10 Version History
More
More Information
Price:
Free
Version:
1.0
Size:
9.7 MB
Update Date:
2016-06-10
Language:
Polish
More
You May Also Like
Developer Apps